اضافه شدن ماژول "پورتال مشتری" به هسته تیم یار

ماژول پورتال مشتری به هسته تیم‌یار اضافه شد. با اضافه شدن این ماژول امکان دسترسی مشتریان به نرم افزار تیم‌یار با استفاده از پنل جداگانه امکانپذیر می باشد و مشتریان می توانند با امنیت کامل از قابلیتهای تیم‌یار استفاده نمایند. هم چنین صاحبان مشاغل نیز به کمک این قابلیت می توانند با چند کلیک ساده، مشتریان خود را مدیریت نمایند.

در این حالت دارندگان تیم‌یار برای ارتباط با مشتریان خود نیاز به وب سرویس ها و کدنویسی اضافه ندارند. امنیت آن بالا و مطابق با استانداردهای موجود می باشد.
پیاده سازی این ماژول در سمت هسته مراحل پایانی خود را می گذراند و در ورژن 1.46 ، نسخه آزمایشی آن ارائه خواهد شد. پس از انجام تست های مربوطه نسخه نهایی این ماژول در ورژن 1.47 به تیم توسعه کاربردی برای اعمال تغییرات در ماژول های کاربردی ارائه خواهد شد.
 
 
ارائه نسخه 1.45 تیم‌یار

نسخه 1.45 ، آخرین نسخه سال 95 تیم‌یار طبق جدول زمانبندی روز یکشنبه پانزدهم اسفند ماه ارائه شد. از تغییرات این نسخه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

  قرار دادن میانبر برای تغییر جهت صفحات و تغییر UI
 
به دلیل پر کاربرد بودن دکمه های تغییر UI و تغییر جهت، میانبرهایی برای آنها قرار داده شده است که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد:
 
شایان ذکر است قابلیت تغییر جهت فقط در GUI2 پیاده سازی شده است.

 

 

 قابلیت چاپ کامنت ها
 
یکی از قابلیت های دیگری که در این نسخه ارائه شد امکان پرینت کامنت ها در همه ماژول ها می باشد. بر اساس درخواست های بسیار و پس از بررسی های دقیق این امکان با رعایت نکات امنیتی در کنترل کامنت پیاده سازی شد.
 

بدین ترتیب دیگر نیازی به طراحی صفحه پرینت در سمت ماژول ها نیست و پس از انتخاب گزینه چاپ، صفحه پیش نمایش حاوی اطلاعاتی نظیر عنوان، مولف، تاریخ ایجاد و ... برای کاربر نمایش داده خواهد شد.

 

  ایجاد قابلیت تست عملکرد سرور اختصاص داده شده به تیم‌یار

از دیگر امکانات اضافه شده در این نسخه می توان به قابلیت تست عملکرد سرور (CPU, ram, disk و firebird) اختصاص یافته به تیم‌یار اشاره نمود. این امکان در رده مرور کلی در ماژول مدیر سیستم قرار داده شده است.

بیشترین کاربرد این امکان برای تیم‌های پشتیبانی می باشد. تست عملکرد آغاز می گردد.  نتیجه تست به صورت زیر نمایش داده می شود.

 

 اندروید
  • امکان تنظیم زمان نگهداری فایل های دانلود
در قسمت "دانلودها" در تنظیمات نرم افزار کاربر می تواند مدت زمان نگهداری فایل های دانلود شده خود را تعیین نماید. بازه های در نظر گرفته شده برای این موضوع
  • یک هفته
  • یک ماه
  • همیشه
می باشد.
 
 
از دیگر قابلیت های اضافه شده به نرم افزار اندروید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • نمایش پیغام در صورت وجود نسخه جدید
در صورت وجود آپدیت جدید روزی یکبار پیغام وجود نسخه جدید برای کاربر نمایش داده می شود.
  • یکی شدن دکمه  بازگشت نرم افزار اندروید با تیم‌یار
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}