آغاز طراحی و تولید اپلیکشین اندروید «بازار تیم یار»

 تیم یار طراحی و تولید اپلیکیشنی تحت عنوان «بازار تیم یار» را آغاز کرده است که کاربران تجاری تیم یار (سازمان ها، شرکت ها و موسسات) از طریق آن می توانند به ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی (آنلاین) به مشتریان و کاربران خود بپردازند.

معمولا وب سایت های فروشگاهی، شرکت های دولتی و خصوصی، رستوران ها، خبرگزاری ها، شرکت های خدماتی و مسافرتی، هتل ها و ... برای اینکه آخرین محصولات، خدمات و اخبار خود را به سریع ترین روش ممکن به اطلاع مشتریان و کاربران برسانند، از اپلیکیشن ها استفاده می کنند.

اپلیکشین (Application) نرم افزاری است که برای استفاده کاربر نهایی (End-User) طراحی و ساخته می شود. بیشتر نرم افزارهایی که ما در زندگی روزمره خود از آنها استفاده می کنیم، اپلیکشین هستند و فقط سیستم عامل ها یا زبان های برنامه نویسی اپلیکشین محسوب نمی شوند.

تبلت ها و موبایل های هوشمند مانند رایانه ها دارای نرم افزارهای مختلفی هستند که به نام App مشهور شده اند و این اصطلاح همان معنای اپلیکشین یا «نرم افزار کاربردی» را دارد. نرم افزارهایی مانند اکسل، ورد، فتوشاپ، گوگل کروم، فایرفاکس یا بازی های کامپیوتری همه اپلیکیشن هستند.

یکی از کاربردهای اپلیکیشن ها در فروشگاه های اینترنتی است. کاربرانی که از طریق این فروشگاه ها به خرید می پردازند، ممکن است از اپلیکیشن سایت های متعددی مثل دیجی کالا، تامیلو و ... استفاده کنند. کاربران براساس نوع سیستم عاملی که بر روی موبایل یا تبلت هوشمند خود دارند (iOS, Android, Windows Phone)، اپلیکیشن های مورد نیاز را از طریق فروشگاه های مخصوص برنامه های خود دریافت می کنند. نمونه بارز آن اپلیکیشن اندروید ایرانی بازار که از آن می توان برای دانلود اپلیکیشن های اندروید مختلف در هر زمینه ای از جمله بانک ها، اوقات شرعی، بورس، پزشکی، تقویم شمسی، تلگرام، اینستاگرام و ... استفاده کرد.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}