ERP ایرانی، تیم‌یار ۱۰۰% ایرانی

 

 

با توجه به مشکلات بزرگ سازمان‌ها و مجموعه‌های با تعداد نیروی انسانی بالا، نرخ رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین لزوم هم‌سویی کسب‌وکارها با تکنولوژی، اهمیت یکپارچگی در جهان امروز و نیاز به نرم‌افزارهای یکپارچه هر روز بیش از پیش احساس می‌شود. حجم عظیم اطلاعات مورد بررسی، جزیره‌ای بودن نرم‌افزارها و سیستم‌های موجود، پراکندگی و گسستگی اطلاعات در این نرم‌افزارها، عدم ثبت نتایج صحیح انحراف از معیار، هزینه فرصت بالا، هدر رفت انرژی، فرسودگی و کاهش بهره‌وری نیروی انسانی مبالغ  هنگفتی را به سازمان‌ها تحمیل می‌کند و تیم‌یار برای رفع مشکلاتی نظیر موارد بالا متولد شده است.

ERP تیم‌یار

نرم‌افزار تیم‌یار نخستین وب‌سرور بومی و تنها ERP صد در صد ایرانی است که به‌طور کامل (از سطح هسته تا ربط کاربری) توسط متخصصان ایرانی تولید شده و در حقیقت، تیم‌یار نرم‌افزار یکپارچه‌ای است که از لحاظ زیرساخت به هیچ نرم‌افزار داخلی یا خارجی دیگر (مانند NET،Apache. و …) وابستگی ندارد.

هسته نرم‌افزار دانش‌بنیان تیم‌یار با زبان برنامه‌نویسی C و ++C نوشته شده که زبان به‌کاررفته برای توسعه سیستم‌عامل ویندوز و لینوکس است. پایگاه‌داده استفاده شده در تیم‌یار، متن‌باز (open source) بوده که به‌‌راحتی و بدون نیاز به هیچ‌گونه زیرساخت خارجی، قابل توسعه است.

ERP تیم‌یار کاملا تحت‌وب است که به‌ویژه برای مدیران پرمشغله امتیاز ویژه‌ای محسوب می‌شود. مدیران معمولا با فشردگی فعالیت و سفرهای متعدد مواجهند و آگاهی از آخرین اطلاعات سازمان‌شان در هر لحظه از مهم‌ترین نیازهای ایشان است. دستور انجام امور، نظارت بر عملکرد کارکنان، آخرین وضعیت خطوط تولید، آگاهی از فرایند اجرای امور، طراحی فرایندهای تکرارپذیر و نظارت بر آن‌ها از راه دور، تنها با استفاده از یک مرورگر، روی تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ با یک نرم‌افزار تحت‌وب به‌سادگی امکان‌پذیر خواهد بود.

فرایند تحقیق، توسعه و تولید این وب‌سرور بومی، از سال ۱۳۸۹ آغاز شده و طی ۵ سال اول، زیرساخت یا همان هسته تیم‌یار به همراه چند ماژول کاربردی آماده بهره‌برداری شد. امروز تیم‌یار، با حدود ۳۰ ماژول کاربردی کسب‌وکارها، در حال توسعه و بروزرسانی است و پیش‌بینی می‌شود تا سال ۱۳۹۹، تیم‌یار با حدود ۵۰ ماژول کاربردی و بیش از ۱۰۰۰ زیرسیستم، توسعه‌ یافته و در اختیار کاربران باشد.

از دیگر قابلیت‌های مهم تیم‌یار SDK است. SDK مجموعه‌ای از واسط‌ها و توابع کتابخانه‌ای پایه برای ارتباط بین ماژول‌های کاربردی و هسته تیم‌یار می‌باشد و امکان استفاده از قابلیت‌های هسته را به ماژول‌های کاربردی می‌دهد. در واقع، کلیه ماژول‌های کاربردی با استفاده از SDK نوشته شده و توسعه می‌یابند. به همین دلیل، گستره وسیعی از ماژول‌ها برای تیم‌‌یار وجود دارد که روزبه‌روز نیز بر تعدادشان افزوده می‌شود.

مجموعه‌ی این قابلیت‌ها و تیم پرقدرت طراحی و توسعه، نرم‌افزار یکپارچه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند که بومی‌سازی شده و ۱۰۰% ایرانی است.

مزایای نرم‌افزار ۱۰۰% ایرانی تیم‌یار

 • استفاده از زیرساخت‌های فناوری متن‌باز (Open Source)
 • قابلیت بررسی سورس کد در تمامی سطوح برای کشف Backdoor و یا کدهای مخرب توسط آزمایشگاه‌های رسمی امنیتی داخلی و خارجی
 • تیم‌یار تنها ERP ایرانی است که دارای گواهینامه ارزیابی امنیتی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌باشد
 • ERPتیم‌یار بر بستر Teamyar Framework و تیم‌یار وب سرور، یکپارچه طراحی و تولید شده است. (بدون وابستگی به وب سرورهای متداول مانند IIS و Apache)
 • جلوگیری از sql injection با استفاده از الگو های منحصر هسته‌ی تیم‌یار
 • آزادی عمل در نوآوری و ابداع قابلیت‌ها به واسطه‌ی استفاده از تکنولوژی متن‌باز در ERP تیم‌یار
 • انعطاف‌پذیری بسیار گسترده در کدنویسی از سطح Core تا UX برای ایجاد قابلیت‌های جدید 
 • امکان مقیاس‌پذیری برای داده‌های کلان با توجه به قابلیت‌های هسته 
 • امکان گزارش‌گیری پیشرفته و BI 
 • توسعه ERP تیم‌یار توسط کاربران متخصص به‌واسطه TeamyarSDK و  TeamyarAPI
 • وجود زیرساخت آموزشی TeamyarSDK به زبان فارسی و سورس کدهای آزمایشی برای آموزش برنامه‌نویسان
 • امکانات کنترل امنیت در سطوح متفاوفت دسترسی برای کاربران درون و برون سازمانی، کاملا بومی و استاندارد شده
 • آموزش برنامه‌نویسان برای توسعه ماژول‌های سفارشی و خاص
 • استفاده از زبان برنامه‌نویسی سطح پایین (C و ++C) در تولید ERP تیم‎یار به‌منظور استفاده بهینه از منابع سخت‌افزاری
 • استفاده از فریم‌ورک (framework) اختصاصی برای UI
 • قابلیت ارتقا ERP تیم‌یار تا سطح TeamyarOS به‌واسطه امکانات مطرح شده (سال ۱۴۰۰)

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با ویژگی‌های تیم‌یار، در وب‌سایت تیم‌یار به نشانی www.teamyar.com، همراه ما باشید.