چرا ERP ابر هوشمند ارزش افزوده به ارمغان می‌آورد

«چابکی» نام مسابقه کسب‌وکارهایی است که به‌دنبال پاسخی برای تهدیدها و فرصت‌ها در بازار خود هستند. ERP ابر هوشمند، فناوری را ارائه می‌کند که به‌واسطه آن سازمان‌ها می‌توانند برای ورود به بازارهای جدید و سرآمدشدن در صنعت خود، زیرساخت‌هایشان را چابک کنند.

ERP ابری در آینده به کدام سو می‌رود؟

ابر (cloud)، آینده سیستم‌های ERP است. این در حالی است که ERP ابری آینده کاملا متفاوتی پیش رو دارد. بررسی این دو موضوع، می‌تواند بسیار جالب توجه باشد.

شفافیت و اعتماد به فضای ابر، موضوعی تکراری اما دارای ابهام

در دنیای فناوری امروز، نمی‌توان بدون شنیدن اصطلاح «ابر» قدمی برداشت. این فناوری پایه و اساس روش زندگی امروز ما در خانه و محل کار است، به‌نحوی‌که به‌کار بردن خود اصطلاح دیگر زائد محسوب می‌شود.

پس از Cloud، AI و Blockchain، فناوری بعدی چیست؟

در سالی که به پایان آن نزدیک شده‌ایم، شاهد گسترش فناوری‌هایی مانند ERP ابری، هوش مصنوعی (AI)، کلان‌داده‌ها (big data)، تحول دیجیتال، دِوآپس (Development Operations)، سیستم‌های عامل low-code، اینترنت اشیا (IoT)، رایانش مرزی، بلاک‌چین و بسیاری ویژگی‌های دیگر در بازار نرم‌افزارهای سازمانی هستیم. اکنون زمانی است که به آنچه در طول سال دیده‌ایم، فکر کرده و درباره آنچه در سال آینده و سال‌های بعد شاهد خواهیم بود، دست به پیش‌بینی بزنیم.

علت شکست بیشتر استارت‌آپ‌ها چیست؟

چرا بسیاری از کسب‌وکارها شکست می‌خورند؟ و چند کسب‌وکار واقعا شکست می‌خورند؟ دلیل این مساله بسیار ریشه‌ای است، اما در اینجا می‌خواهیم ببینیم پیش از راه‌اندازی یک کسب‌وکار، لازم است چه چیزهایی را بدانیم؟