یک شرکت فعال در زمینه دکوراسیون داخلی و چاپ صنعتی تیم یاری شد

 

عضو جدید خانواده تیم یار یک شرکت فعال در زمینه دکوراسیون داخلی، آرایه های ساختمانی و چاپ صنعتی است که دو دفتر طراحی و فروش دارد. این مجموعه به دلیل داشتن فروشگاه اینترنتی، به دنبال راهکاری برای آسان سازی پروسه خرید و سفارش آنلاین مشتریان خود بوده است تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان ممکن و به راحتی سفارش خود را ثبت و پیگیری نمایند.

مدیران این مجموعه به دلیل نوع کسب و کارشان، به دنبال یک نرم افزار یکپارچه و تحت وب بودند تا به کمک آن بتوانند پروسه کاری خود در بخش های فروش، حسابداری، ارتباط بین مشتریان و چاپخانه جهت پیگیری سفارش خرید و امور مربوط به چاپ، نظرسنجی از مشتریان درخصوص میزان رضایتمندی آنها از نحوه خرید و کیفیت محصول، انبار، CRM و … را مدیریت کرده و به کسب و کار خود نظم ببخشند.

این شرکت به تازگی اقدام به واردات برچسب های دیواری از کشور چین کرده و امکان تصویرسازی و مشاهده تطابق طرح انتخاب شده با محل نصب آن توسط مشتری پیش از انتخاب و خرید به واسطه یک نرم افزار جامع، از دیگر دلایل روی آوردن ایشان به نرم افزار تیم یار بوده است.

مجموعه مزبور، تیم یار استاندارد را مناسب ترین راهکار برای رسیدن به اهداف سازمانی خود یافته و آن را برای انجام امور برگزیده است.