گردهمایی تیم یاری ها در آستانه بهار ۱۳۹۷

 

گردهمایی سالانه تیم یار با حضور موسس، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان این مجموعه در ساختمان پردیس البرز دانشگاه تهران برگزار شد. این نشست صمیمانه با سخنرانی مجید ناقدی نیا، موسس شرکت سافت سیستم و اعلام هدف گذاری در سال ۱۳۹۷ آغاز شد.

ناقدی نیا طی سخنان خود به اهمیت جایگاه نرم افزارهای ERP در صنعت به دلیل تاثیرگذاری آنها در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری سازمان ها، اهمیت خلق یک ارزش ماندگار، تغییر رویکرد جهانی در استفاده از نرم افزارها و روی آوردن آنها به نرم افزارهای آسان تر و کاربردی تر و نیز نگاه ویژه تیم یار به صادرات در سال پیش رو اشاره کرد.

در ادامه فیروزه نفیسی، رییس هیات مدیره، با سخنان انگیزشی خود از تیم یاری ها خواست تا با تمام توان، در جهت نیل به هدف بزرگ تیم یار گام بردارند. وی که تجربه درخشانی در زمینه مدیریت دارد، ضمن اشاره به جایگاه ویژه Modern ERP بومی تیم یار در سازمان ها، نقش این نرم افزار جامع و یکپارچه را در پیشبرد اهداف استراتژیک سازمان ها متذکر شد.

در بخش دیگری از مراسم، میعاد اختیاردار، مدیر واحد استقرار، ضمن اشاره به سابقه بالای تیم یار در زمینه تخصصی خود، گفت: “از جمله افتخارات مهم تیم یار در سال ۱۳۹۶، قرار گرفتن در بین ۵ شرکت برتر پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران و کسب مجوز دانش بنیان صنعتی است.”

این مراسم با ارائه آمار عملکرد واحدهای مختلف تیم یار در سال ۱۳۹۶، سخنرانی مدیران، بازی، سرگرمی و پذیرایی ادامه پیدا کرد و با تقدیر از کارکنان با سابقه و کلیدی تیم یار به پایان رسید.