مجید ناقدی‌نیا با اشاره به اینکه بیش از ۳۲ سال در حوزه IT فعالیت می کند گفت؛ ۱۱ سالی است که متمرکز در توسعه نرم‌افزار ایرانی تحت وب ERP تیم‌یار  هستم.

مدیرعامل شرکت تیم‌یار کیش گفت؛ تاکنون تجربه راه‌اندازی بیش از ۳۰ کسب‌و‌کار داخلی و خارجی با استخدام بیش از ۲‌هزار نیروی متخصص در ایران و خارج از کشور را دارم که در طی این سال‌ها به این باور رسیده‌ام که سرمایه‌های جوان، فعال، متخصص، خلاق و تحصیل‌کرده‌ای که در ایران وجود دارد را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان یافت.

 

 

وی ادامه داد؛ ولی متأسفانه همین سرمایه انسانی بی‌نظیر؛ به سرعت در حال مهاجرت و جذب‌شدن به سمت شرکت‌های بزرگ خارجی هستند که باید برای پیشبرد اهداف و رسیدن به قله‌های موفقیت در عرصه نرم‌افزار از مهاجرت این نیروهای خلاق به وسیله اجرای برنامه‌های کارساز جلوگیری کرد.

کاندیدای ششمین انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با بیان اینکه در این راه می‌توان با همراهی یکدیگر و اجرای برنامه‌های کاربردی به اهداف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت در عرصه صنعت نرم‌افزار و سخت‌افزار دست یابیم تصریح کرد؛ بیاییم با اتحاد و دست‌دادن به یکدیگر در این راه قدم برداریم تا به اهداف مشترک خود در کشورمان ایران دست یابیم.

ناقدی‌نیا افزود؛ تدوین برنامه اجرایی با هدف حفظ و توسعه اکوسیستم نخبگان نرم‌افزاری به جهت ایجاد انگیزه در آن‌ها برای ماندن در کشورمان و در نتیجه توسعه این صنعت و تدوین برنامه‌ای برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در راستای توسعه صنعت نرم‌افزار از مهم‌ترین برنامه‌های هدف‌گذاری شده اینجانب پس از منتخب‌شدن با همراهی شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در انتخابات است و از دیگر برنامه‌های مهم پس از انتخاب و همراهی شما در انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران؛ ایجاد رگولاتوری بین‌المللی تولید نرم‌افزار زیر نظر این سازمان و همچنین تدوین طرح برای یک هاب صادرات نرم‌افزار در ایران است.

موسس شرکت تیم‌یار کیش گفت، برای دست‌یابی به نتیجه مطلوب در صنعت نرم‌افزار نیازمند اتحاد و همراهی تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه نرم‌افزار هستیم و این زمانی میسر می‌شود که همکاران گرامی با انتخاب کد کاندیداتوری ۵۰ در انتخابات ششم نظام صنفی رایانه‌ای مسیر را هموار کنند.

شما می‌توانید توضیحات تکمیلی و اهداف مدیرعامل شرکت تیم‌یار را در کلیپ زیر مشاهده کنید و در روز انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران که در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود شرکت نمائید و تیم‌یار را برای رسیدن به نتایج مطلوب در حوزه توسعه صنعت نرم‌افزار در کشور یاری کنید.

 

 

 

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار