یکپارچه‌سازی فضای کسب‌و‌کار در دنیای پر هرج‌و‌مرج امروز یکی از ضرورت‌های مدیریتی است که می‌بایست مدیران دغدغه‌مند در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های خود از ابزارهای مرتبط با یکپارچه‌سازی و مدیریت یکپارچه کسب‌و‌کار استقبال و بهره گیرند.

تیم‌یار؛ یک نرم افزار یکپارچه تحت وب (ERP) است، که مدیران موفق می‌توانند با استفاده از فضای طراحی‌شده آن براساس فرهنگ و معماری ایران؛ با امنیت کامل نسبت به حفظ محرمانگی داده‌ها و اطلاعات در راستای پیشرفت و پیشبرد اهداف و برنامه‌های خود از آن بهره‌مند شوند.

تیم‌یار با داشتن بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه نرم افزار ERP ایرانی و دانش‌بنیان توانسته اعتماد مدیران کسب‌و‌کارهای مختلف را جلب و با آنها قرارداد همکاری امضا کند.

 

 

امروز نیز مفتخریم که در کنار بزرگ‌ترین شرکت‌های امنیتی و اطلاعاتی، شرکت‌های بازرگانی، صنعتی و… توانستیم اعتماد تولیدکنندگان تخصصی و فعالان حمل‌و‌نقل بین‌المللی را جلب کنیم و در همین راستا یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ‌های کشور، فعال در زمینه حمل‌و‌نقل بین‌المللی و تولید‌کننده ابزارآلات صنعتی و ساختمانی به جمع تیم‌یاری‌ها پیوست.

این هلدینگ مجموعه‌ای از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه‌های ذکر شده است که با بررسی پیشینه مثبت شرکت تیم‌یار و انتخاب این نرم‌افزار یکپارچه تحت وب به جمع مدیران موفق در این بازار ملحق شدند.

یکی از مهم‌ترین اهداف این هلدینگ تخصصی، پاسخگویی صحیح و سریع به مشتریان خود است که با ERP ایرانی و تخصصی تیم‌یار در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن دست خواهد یافت.

تیم‌یار تک محصوله در دو روش اختصاصی و ابری، در پنج بسته‌ی تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار ادونس، تیمچه استور، تیمچه تله ورک و تیمچه صرافی دیجیتال ارائه می‌شود؛ که شما به عنوان یک کسب‌و‌کار کوچک و یا بزرگ می‌توانید از این محصول و بسته‌های تخصصی آن در راستای دستیابی به نتایج مطلوب در حرفه خود بهره ببرید.