امروزه مدیریت یکپارچه کسب‌و‌کار یکی از مهم‌ترین اهداف مدیران موفق محسوب می‌شود و مهم‌تر از آن در این میان، اعتماد‌کردن به امنیت و حفظ محرمانگی اطلاعات شرکت و سازمان، نیازمند به زیرساخت‌هایی تخصصی و حرفه‌ای است که در گام نخست برای تحقق آن اهداف‌ می‌بایست از نرم‌افزارهای یکپارچه کسب‌و‌کار بهره برد.

امنیت و پشتیبانی اصالت نرم‌افزاری ایرانی

امروزه در کشور ما نرم‌افزارهای یکپارچه تحت وب مدیریتی (نرم‌افزار ERP) متعددی وجود دارد که متأسفانه پایه و اساس این نرم‌افزارها در خارج از مرزهای کشور طراحی و متناسب با فرهنگ آن کسب‌وکارها برنامه‌نویسی شده است، که تنها در این میان، نرم‌افزار یکپارچه تحت وب ایرانی و مناسب با کسب‌وکار ایرانی تیم‌یار می‌درخشد. این نرم‌افزار ایرانی و دانش‌بنیان، به واسطه ایرانی‌بودن و داشتن اصالت فرهنگ کسب‌و‌کار ایرانی، نظر بسیاری از مدیران، شرکت‌ها و سازمان‌های متعدد خصوصی و دولتی فعال در حرفه‌های مختلف را به خود جلب کرده است، چرا که می‌توانند در این فضای یکپارچه، با خیالی آسوده به ادامه فعالیت خود در راستای دستیابی صحیح و درست به اهداف و قله‌های پیشرفت بپردازند.

تیم‌یار با تجربه چندین ساله و توسعه روزافزون خود، با سرعت به سوی دستیابی به نقطه کمال نرم‌افزار مدیریت یکپارچه تحت وب خود است که در این بین از توسعه زیرساخت‌های ابری خود نیز غافل نمانده و بستر ابری را برای دسترسی سریع‌تر و بهتر مدیران به داده‌ها و کاهش هزینه‌های آن‌ها ارائه کرده است.

قلّه‌های دور در نزدیکی شما هستند، کافی است تیم‌یاری شوید

هم اکنون تیم‌یار بار دیگر مفتخر است که، در کنار تمامی مشتریان ارزشمند خود، پذیرای یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید پرنده و پهپادهای غیرنظامی در کشور باشد. این اعتماد قطعا پلی به سوی پیشرفت و دستیابی به اهداف بلندمدت این مشتری ارزشمند و به دنبال آن تیم‌یار خواهد بود.

این تولید‌کننده پرنده و پهپادهای غیر نظامی ایرانی با اعتماد به تیم‌یار به جمع تیم‌یاری‌های ابری پیوسته و مدیریت یکپارچه خود را در بستر تیم‌یار استاندارد ابری بنا کرده است که قطعا پس از آغاز کار خود در این بستر تفاوت‌ها را مشاهده و با سرعت به سمت اهداف خود پرواز خواهد کرد.

تیم‌یار تک محصوله در دو روش اختصاصی و ابری، در پنج بسته‌ی تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار ادونس، تیمچه استور، تیمچه تله ورک و تیمچه صرافی دیجیتال ارائه می‌شود، که شما به عنوان یک کسب‌و‌کار کوچک و یا بزرگ می‌توانید از این محصول و بسته‌های تخصصی آن در راستای دستیابی به نتایج مطلوب در حرفه خود بهره ببرید.

 

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار