امروز تیم‌یار در مسیر توسعه خود بیش از پیش به دیدگاه و نظارت مشتریان خود نیازمند است، از همین رو در قسمت درخواست‌های باشگاه مشتریان، امکان جدیدی به عنوان بروزرسانی تعبیه گردیده تا مشتریان بیش از گذشته با تیم‌یار در ارتباط باشند و در جریان و مسیر توسعه آن قرار گیرند.

تیم‌یار برای توسعه و گسترش تک‌تک ماژول‌ها و خدمات خود، زمان‌بندی و برنامه‌ریزی مشخصی را انجام داده است، عملکرد این قابلیت جدید اضافه‌شده به تیم‌یار، بدین‌گونه است که شما می‌توانید درخواست‌هایی از طریق کارتابل خود در باشگاه مشتریان تیم‌یار به سمت تیم پشتیبانی و تولید ما ارسال کنید و این درخواست‌ها پس از اولویت‌بندی نسبت به برنامه توسعه تیم‌یار، مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند و سپس با پرداخت هزینه توسعه بخش موردنظر در خارج از زمان از پیش تعیین‌شده، درخواست خود را به مرحله تولید و توسعه برسانید و حتی یکی از مشارکت‌کنندگان در توسعه آن ماژول نیز باشید! 

شما می‌توانید از طریق روش گفته‌شده در ادامه مطلب، علاوه بر پیگیری درخواست و پیشنهاد خود، به جمع مشارکت‌کنندگان بپیوندید.

بررسی درخواست‌ها و پایش توسعه سفارشی تیم‌یار

۱.    پس از ورود به کارتابل خود در سایت باشگاه مشتریان تیم‌یار، بر آیکون درخواست کلیک کرده و وارد بخش درخواست‌ها شوید.

 

                   

 

۲.    پس از آن در انتهای لیست، بر روی آیکون بروزرسانی کلیک کرده و وارد شوید.

 

 

۳.    در اینجا لیستی از توسعه‌ و بروزرسانی‌های بارگذاری شده، که به صورت هر دوهفته یکبار منتشر می‌گردند وجود دارد، حال با کلیک برروی تاریخ مورد نظر، درخواست‌های گذشته و برنامه توسعه تیم‌یار را در هرکدام از ماژول‌ها، می‌توانید مشاهده کنید.

 

 

۴.    شما می‌توانید از این طریق علاوه بر پیگیری درخواست و پیشنهاد خود به جمع مشارکت‌کنندگان  بپیوندید و آن قابلیت را برای محیط کاری خود در تیم‌یار انتخاب کنید.

 

 

شما از این مسیر می‌توانید به عنوان مشتری تیم‌یار، مطالبه‌گر درخواست‌ها و برنامه‌های توسعه نرم‌افزار ERP ایرانی باشید، همچنین با انتخاب نوع درخواست‌ در لیست توسعه سفارشی تیم‌یار، می‌توانید نام درخواست‌کننده آن عنوان را مشاهده و بررسی کنید.

 

                 

 

همچنین می‌توانید در قسمت درخواست در صفحه نخست کارتابل خود، با کلیک بر روی هرکدام از ماژول‌ها به صورت جداگانه برنامه‌های توسعه تیم‌یار و توسعه سفارشی را در زیر مجموعه آن مشاهده و بررسی نمائید.

 

                                  

 

 

نظارت و پیگیری از شما انجام وظیفه از ما

ما امروز خرسندیم که در جریان توسعه نرم‌افزار ERP تیم‌یار مشتریان ارزشمندی همچون شما داریم که با مطالبه و پیگیری جریان توسعه و درخواست‌ها و پیشنهادات خود، به زمان و مسیر توسعه نرم‌افزار تیم‌یار سرعت و کیفیت می‌بخشید.