نرم افزار ERP و میکروسرویس

نسخه‌ میکروسرویس نرم‌افزار ERP تیم‌یار تیرماه امسال با سرعت لود، پشتیبانی و عملکردی بسیار بهتر به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تیرماه امسال نسخه‌ ۴ ERP این مجموعه‌ دانش‌بنیان روانه بازار خواهد شد. در نسخه‌ ۴ نرم‌افزار مدیریت منابع سازمانی تیم‌یار، ماژول‌ها به‌جای وابستگی شدید به یکدیگر، به شکل واحدهای نرم‌افزاری‌ مستقل و در ارتباط با یکدیگر تعریف شده‌اند. بهره‌مندی از معماری میکروسرویس مزایای چشم‌گیری را در مقایسه با نسخه‌های پیشین این ERP در اختیار متخصصان توسعه‌ محصول این مجموعه دانش‌بنیان و کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار خواهد گذاشت.

سرعت لود بسیار بالا

با تغییر منطق لود نرم‌افزار از حالت ترتیبی به حالت موازی در معماری جدید، سرعت لود نسخه‌ ۴ ERP تیم‌یار چندین‌ برابر خواهد شد.

حذف انتشار خطا و کراش‌ها

با عملکرد مستقل ماژول‌های ERP تیم‌یار، درصورت ایجاد هرگونه خطا یا باگ در یک ماژول یا زیرماژول، مابقی ماژول‌ها همچنان بدون مشکل به کار خود ادامه خواهند داد و کارکرد کلی نرم‌افزار در اثر انتشار خطا دچار مشکل نخواهد شد.

افزایش سرعت توسعه

استفاده از معماری میکروسرویس چه در مرحله‌ تشخیص و برطرف‌سازی خطا و چه در مرحله‌ توسعه ماژول‌ها و امکانات نرم‌افزار ERP تیم‌یار موجب افزایش سرعتی چشم‌گیر می‌شود.

این تغییر معماری ضمن حفظ کلیه مزایای توسعه تیم‌یار با استفاده از زبان‌های پایه C و C++ مانند امنیت، استقلال و توسعه‌پذیری، موجب ارتقای تجربه کاربری و انتقال تجربه‌ای متمایز، مطمئن و ممتاز به کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌شود.

 توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار