ورود دو صنف دیگر به خانواده تیم یار

پس از تغییر رویکرد شرکت دانش بنیان سافت سیستم در معرفی محصولات خود و تقسیم بندی آنها به سه دسته لایت (Light)، استاندارد (Standard) و ادونس (Advance)، اخیرا دو صنف جدید به خانواده تیم یار پیوسته اند.

 

یکی از اعضای جدید خانواده تیم یار، واردکننده، فروشنده و ارائه دهنده خدمات در حوزه قطعات ماشین آلات برون بزرگراهی شامل: راه سازی، کشاورزی، معادن، راه آهن، صنایع هوایی، دریایی و موتورهای ثابت Bosch آلمان در ایران است. این شرکت با وجود تعداد کم پرسنل، نیاز به حضور یک نرم افزار جامع که بتواند محدودیت های فعلی و آتی آنها را از بین ببرد را به خوبی احساس کرده بود و از این رو، به علت مواجهه با مشکلات عدیده، به ویژه در بخش مالی و پیش بینی سال های آتی به لحاظ افزایش مشکلات، جهت انجام امور بازرگانی خود تیم یار استاندارد را برگزیدند.

 

عضو دیگر خانواده تیم یار که او نیز تیم یار سرور استاندارد را برای مدیریت و انجام امور خود برگزیده است، واردکننده دوربین های مداربسته و ارائه دهنده تجهیزات کمک آموزشی می باشد. این شرکت با وجود برخورداری از یک نرم افزار مالی، برای اداره امور سازمان خود به یک نرم افزار یکپارچه و تحت وب نیاز داشته و به دلیل یکپارچگی و جامع بودن نرم افزار تیم یار، تصمیم گرفته است که وارد خانواده تیم یار شود.