به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، وبسایت جدید این مجموعه دانش‌بنیان با ظاهری مدرن، سرعتی بالا و امکاناتی جذاب فعالیت خود را آغاز کرد. تمام ویژگی‌ها و امکانات جدید این وبسایت، چه بصری و چه محتوایی، با استفاده از «دید»، سیستم مدیریت محتوای یکپارچه تیم‌یار پیاده‌سازی شده است و مدیریت می‌شود. این سیستم‌ مدیریت محتوا پس‌از بررسی‌های فراوان و دریافت بازخورد کاربران و رای صاحب‌نظران، توسط مختصصان جوان تیم‌یار طراحی‌ شده است. دید تنها سیستم مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) کشور است که ویژگی‌ها و قابلیت‌های سیستم‌های مدیریت محتوای استاندارد جهانی را دارد. دید در کنار حفظ نقاط قوت به رفع نقاط ضعف این سیستم‌ها پرداخته که نتیجه آن یک سیستم مدیریت محتوای یکپارچه است تا در این حوزه آن‌چه مورد نیاز کسب‌وکارهای کشور است را به آن‌ها ارائه کند.

 

 

کاربران در دید، با دانش حداقلی از کدهای HTML و CSS می‌توانند امور مربوط به وبسایت خود را انجام دهند که این موضوع به‌طور مستقیم منجر به کاهش هزینه‌های جذب و استخدام نیروهای برنامه‌نویس و طراح وب ‌می‌شود. در دید امکاناتی از قبیل مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر، انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار، انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop، ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری، تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا، ساختار بسیار منعطف باکسی و متنی، مدیریت آسان قالب و محتوای وبسایت فقط با چند کلیک، سرعت لود صفحه‌ها در کم‌تر از یک ثانیه، پشتیبانی از کدهای HTML و سازگاری با فریم‌ورک Bootstrap، عدم نیاز به پلاگین یا نرم‌افزار واسط برای مدیریت اطلاعات، امکان تعریف گردش کاری‌های مختلف برای انواع داده‌های دریافتی از مشتریان و محیط کاربری چندزبانه در اختیار کاربران است.

همچنین دید به عنوان تنها سیستم مدیریت محتوای یکپارچه کشور علاوه‌بر این‌که کاربران را از کار با نرم‌افزارها و سرویس‌های سوم شخص برای مدیریت وبسایت راحت می‌کند، امکانات منحصر به فردی نظیر یکپارچگی با «تیمچه»، سیستم فروشگاه‌ساز تیم‌یار، یکپارچگی با سیستم‌های حسابداری، فروش، کنترل انبار و موجودی کالا، ارتباط با مشتریان (CRM)، خرید، پرسنلی و... دارد. دید به دلیل یکپارچگی‌اش با نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌تواند با ماژول‌ها و سیستم‌های موردنیاز کسب‌وکارها هماهنگ شود و هزینه‌های زمانی و مالی فرایندها در حوزه وبسایت و محتوای مربوط به آن را کاهش دهد.

 

در دید باشید

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}