نمایندگی و TaaS بخش‌های جدید غرفه تیم‌یار در نمایشگاه الکامپ ۹۷
 

تنها ۴ روز به آغاز مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی باقی مانده است. تیم‌یار همچون سال‌های گذشته با مجموعه‌ای از بسته‌ها و پیشنهادهای جدید برای کاربران کنونی و افرادی که قصد پیوستن به این خانواده بزرگ را دارند، در نمایشگاه الکامپ امسال حضوری پرشور خواهد داشت.

نمایندگی، بخش جدید غرفه تیم‌یار در الکامپ ۲۴

تیم‌یار قصد دارد در راستای توسعه فعالیت‌ها و افزایش اعضاء خانواده خود، در کلیه شهرستان‌های کشور اقدام به جذب نمایندگی فعال در زمینه فروش، استقرار و آموزش نماید. از این رو، نمایندگی به‌عنوان یک بخش جدید به بخش‌های فعال غرفه تیم‌یار در نمایشگاه الکامپ امسال افزوده شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط و نحوه اخذ نمایندگی به این بخش مراجعه فرمایند.

 

 

یکی از خدمات جدید تیم‌یار، TaaS (Teamyar as a Service) یا سرویس ابری تیم‌یار است.

با توجه به اهمیت استفاده از فضای ابری در دنیای امروز نرم‌افزارهای ERP به دلیل تغییر فضای کسب‌وکار و گرایش سازمان‌ها به استفاده از این خدمات، یکی از بخش‌های مهم غرفه تیم‌یار در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم به سرویس‌های مبتنی بر ابر اختصاص یافته است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات از نحوه استفاده، شیوه جدید ارائه و تخفیف‌های ویژه این سرویس‌ها به غرفه تیم‌یار مراجعه فرمایند.

 

 
سالن ۳۱A (میلاد)، طبقه همکف، غرفه تیم‌یار