همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت انفورماتیک کشور، شاهد رشد چشم‌گیر فعالیت در زمینه تولید نرم افزارهای مالی بوده‌ایم که بحث نرم افزار یکپارچه مالی در آن‌ها به عنوان یک مزیت رقابتی مهم برشمرده می‌شود.

نرم افزار یکپارچه مالی تیم یار که بخشی از نرم افزار ERP تیم یار می باشد، به عنوان یک و مدیریتی از نوع ملی به دلیل مجهز بودن به فناوری‌های روز نرم افزاری، امکانات متعددی را در اختیار شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارخانجات بازرگانی، شرکت‌های خدماتی، تولیدی و … قرار داده است. امکانات راهکار مالی تیم‌یار، به نحوی ارائه شده‌اند که اکثر کسب‌وکارها صرف‌نظر از مقیاس، قادر باشند با آن تطبیق پیدا کنند.

این راهکار مدیریتی که به صورت ماژولار ارائه گردیده، شامل زیر سیستم‌های مختلفی اعم از نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبارداری، سیستم جامع فروش، مدیریت زنجیره تامین و تدارکات کالا است که تماما به صورت یکپارچه و در ارتباط با همدیگر کار می‌کنند.

به عنوان مثال، شرکت‌های بازرگانی که از سیستم‌های غیریکپارچه برای مدیریت امور خود استفاده می‌کنند، همواره با مشکلات عدیده‌ای مانند عدم وجود هماهنگی بین موجودی واقعی کالا و سیستم ثبت سفارش خود دست و پنجه نرم می‌کنند. راهکار یکپارچه تیم‌یار، کسب و کارها را قادر می‌سازد تا همواره دیدگاهی شفاف نسبت به ابعاد مختلف سازمان خود داشته باشند تا اینگونه نواقص برطرف گردند.

لازم به ذکر است که به تازگی راهکار جدیدی تحت عنوان فروشگاه یکپارچه آنلاین با نام اختصاری “تیمچه” نیز از سوی شرکت تیم‌یار معرفی گردیده که در مطلبی جداگانه به تفصیل به آن پرداخته شده است.

آنچه امروزه در کسب و کارها از اهمیت به سزایی برخوردار است، یکپارچه سازی و ادغام تمامی بخش‌های پراکنده یک سازمان و ارائه دید کلی از تمامی گزارش‌ها، اقلام ورودی و خروجی‌های آن است.

با ظهور نرم افزار یکپارچه، بسیاری از این موارد حل شده و راهکار جدیدی برای مدیریت کسب و کارها ارائه شده است. این یکپارچگی، باعث تصمیم گیری دقیق تر و معقولانه تر کسب و کارها، بر اساس اطلاعات صحیح دریافتی، نیز می‌شود.

یکی از نرم افزارهای مهم و معروف که هر سازمانی به آن نیازمند است، نرم افزار جامع مالی است.

 

نرم افزار مالی یکپارچه

 

 

به زبان دیگر، نرم افزار مالی از شریان‌های اصلی هر کسب وکاری است که به طور خاص، برای اتوماسیون و ذخیره اطلاعات مالی و تجاری، طراحی شده است و بودجه بندی‌ها و گزارش‌های مالی را تجزیه و تحلیل می‌کند.

این نرم افزارها، با ارائه امکاناتی کامل، باعث می‌شوند گزارش‌های دقیق و کاملی را از منابع خود داشته باشید.

نرم افزار جامع مالی تیم‌یار، با تجمیع و ارائه ماژول‌های اساسی حسابداری، اموال، انبار، خرید، فروش، بودجه و اعتبار، پرسنلی، گنجینه‌ی کاملی را ارائه می‌دهد که به صورت خودکار، هرآنچه را که در زمینه مالی بدان نیاز دارید فراهم آورده است.

به منظور سهولت در عملیات مالی، میان واحدهای مختلف یک سازمان، با استفاده از سیستم مالی یکپارچه تیم‌یار می‌توان ارتباطی ساختار یافته و کاربردی جهت توسعه کسب و کار ایجاد نمود.

موارد ذیل به امکانات و ارتباط بین ماژول‌ها در سیستم یکپارچه تیم‌یار، اشاره دارد:

  • درج عملیات فاکتور در ماژول‌های خرید، فروش و نیز ثبت تعدادی و ریالی کالا در انبار با ایجاد ثبت اتوماتیک اسناد آن‌ها در ماژول حسابداری.
  • ایجاد درخواست دریافت و پرداخت به منظور ارتباط با اسناد دریافتنی و پرداختنی در بخش خزانه داری.
  • ثبت اتوماتیک اسناد مربوط به بخش سیستم حقوق و دستمزد در ماژول پرسنلی.
  • ارتباط بین بخش خزانه داری و ماژول خرید جهت پرداخت تسویه فاکتورهای خرید ایجاد شده با استفاده از تنخواه.

با استفاده از نرم افزار یکپارچه مالی تیم‌یار، فرآیند مالی خود را کوتاه و آسان کرده، بازدهی را افزایش داده و به سرعت به نتیجه مطلوب دست یابید.