چند هفته‌ای است در حوزه تاثیر ویروس کرونا بر جامعه و اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی صحبت کردیم. به دنبال این طرح بسیاری از مشاغل به دورکاری و استفاده از نرم افزار دورکاری روی آورده‌اند. بعضی‌ها با روشی درست و موثر و برخی با روش‌های غیر اصولی و غیر حرفه‌ای این فرآیند را شروع نموده‌اند. شرکت تیم‌یار در طی سال‌های فعالیت خود به نحو موثری از قابلیت‌های دورکاری این نرم افزار استفاده نموده است. کارشناسان، متخصصین فناوری و اطلاعات و برنامه نویسان داخلی و خارجی به صورت دورکاری در فعالیت‌های تولیدی شرکت حضور موثر داشته‌اند.

برخی از این فعالیت‌های دورکاری در اجرای پروژه‌های بین المللی، تولید نرم افزارهای مالی بین بانکی و نرم افزارهای مدیریت سازمان در کشورهای دیگر ایجاد و به اجرا درآمده است. امروز تیم‌یار آماده است تا تجربیات سال‌ها دورکاری خود را با ارائه راهکارهای موثر و مفید در اختیار صاحبان کسب و کار های تولیدی، صنعتی و خدماتی قرار دهد.

در هفته جاری که شرکت تیم‌یار سومین هفته دورکاری خود را با برنامه ریزی و استقرار بیش از ۹۵ درصد پرسنل خود در پروژه دورکاری و با استفاده از قابلیت‌های منحصر به‌فرد تیم‌یار پشت سر می‌گذارد، قصد داریم تعدادی از ویژگی‌های این نرم افزار پر قابلیت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 

سفارش خدمات ابری تیمچه تله‌ورک (نرم افزار مدیریت دورکاری یکپارچه) را از اینجا شروع کنید

 

نرم افزار دورکاری

 

سومین هفته اجرایی شدن این طرح، خود گواه بر کامل بودن این برنامه دورکاری یکپارچه بر تسهیل شرایط دورکاری برای کارمندان و مشتریان می‌باشد. امکانات این نرم افزار متناسب با الزامات و روش‌ها، فرآیندهای تمامی صنایع و کسب و کارها می‌باشد. این ابزار دورکاری با انعطاف و تطابق پذیری بی بدیل خود، قابل اجرا و تعمیم بوده و کارفرما با با امکانات نرم افزار دورکاری تیم یار، می تواند شرایط کاری مناسب برای کارمندان خود را فراهم کند.

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم زمان زیادی از ابلاغ آیین نامه دورکاری به دستگاه‌های دولتی به صورت رسمی نمی‌گذرد. تیم‌یار قصد دارد با ارائه روشی نوین و کارآمد در زمینه نرم افزار دورکاری، این شرایط کاری را برای تمامی کارفرمایان و مدیران و صاحبان حرفه و فن و حتی کاربران مستقل تسهیل ببخشد.

در خبر هفته گذشته گذری اجمالی به قابلیت نرم افزار دورکاری تیم‌یار در بخش منابع انسانی داشتیم و حتی از فواید دورکاری نیز صحبت کردیم. در ادامه با تعدادی از قابلیت‌های این نرم افزار در مدیریت دورکاری حوزه منابع انسانی به اختصار آشنا می‌شویم:

 • امکان تعریف تقویم دور کاری (تقویم‌های مختلف کاری از جمله تقویم دور کاری)
 • امکان تعریف دستگاه ساعت زنی دور کاری
 • فراهم کردن امکان ثبت شروع و پایان ساعت کاری در داشبورد پرسنلی توسط کاربر از منزل و ثبت آنی زمان ورود و خروج بدون وابستگی به آی پی فرد
 • امکان ثبت ورود فرد به صورت آنی با لاگین کردن شخص در تیم‌یار
 • امکان فراهم کردن لینک اقدامات، اسناد و موارد کاری کاربر به زمان‌های کاری هر فرد
 • فراهم کردن پاپ آپ برای کاربران در صورت ideal بودن و عدم فعال بودن در بازه‌ای که شروع به کار کرده است
 • محاسبه تاخیر، اضافه کاری و زمان‌های کاری در زمان مقرر شده برای سیستم‌های دور کاری
 • نمایش اطلاعات زمان‌های کاری فرد در داشبورد (به صورت گزارش)
 • امکان ویرایش زمان‌های کاری فرد و امکان لینک کردن جزئیات زمان کاری به کارهای انجام شده در داشبورد (به صورت گزارش)
 • امکان نصب نرم افزار (اپلیکیشن) اختصاصی TTW روی رایانه شخصی جهت مدیریت دورکار

 

تعرفه های تیم‌یار ابری در حوزه دورکاری (تیمچه تله ورک)

مدیریت دورکاری:

به طور خلاصه مدیریت دورکاری به دو روش کلی زمان محور و یا پروژه محور تقسیم می‌گردد. تیم‌یار قابلیت مدیریت هر دو روش یاد شده را دارا می‌باشد:

 1. روش زمان محور نیز به دو روش تمام وقت و پاره وقت تقسیم می‌شود، در روش‌های زمان محور نهایتا محاسبه درآمد دور کار بر اساس ساعت مفید کارکرد بر مبنای ارزیابی فعالیت‌ها و تسک‌های محوله محاسبه می‌شود. این روش مناسب کارفرمایان و کارمندانی است که بر اساس قوانین وزارت کار با پرداخت هزینه بیمه و مالیات حقوق، قرارداد منعقد نموده‌اند.
 2. روش پروژه محور متمرکز بر نتیجه است و معیار ارزیابی آن، خروجی یا اقلام قابل تحویل تعیین شده در پروژه است. اجرای پروژه با تنظیم توافقنامه یا قرارداد (با واسطه یا بدون واسطه) کارفرما و دورکار، مدت و زمان اجرا، دستمزد، پرداخت هزینه‌ها، تعهدات طرفین، نحوه تحویل و تحول اقلام قابل تحویل انجام می‌شود. نحوه تسویه حساب، پرداخت کسورات قانونی،بیمه و مالیات و سایر موارد مالی بطور مشخص و معلوم در توافقنامه یا قرارداد ذکر می‌گردد.

در خبر‌های بعدی بطور مفصل درباره نحوه مدیریت دورکاری شامل ارجاع کار، ارجاع پروژه و ارزیابی آنها صبحت خواهیم نمود. 

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت تیم‌یار به آدرس teamyar.com اطلاعات بیشتری دریافت نمایند.

همراه ما باشید، دورکار باشید …