همگی می‌دانیم شرکت تیم‌یار با ظهور پاندمی کرونا، روند دورکاری را به بهترین نحو ممکن آغاز کرد و ادامه داد و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد همکاران ما در حال دورکاری و تکمیل پروژه‌های خود در این فضا هستند. دورکاری خود باعث شد تا با به‌روزرسانی‌های متعدد، قابلیت‌های بی مثالی به نرم افزار تیم‌یار افزوده شود که تنها با هدف سهولت در روند انجام وظایف در زمان دورکاری بوده است.

قابلیت‌هایی که امکان رقابت با نرم افزارهای روز دنیا را دارد و به طور کامل توسط مهندسین نخبه ایرانی ارائه شده است. می‌دانیم که دورکاری محدود به دوران کرونا نبوده و به دلایل متعددی که در خبرهای دورکاری به طور مفصل به آن پرداختیم، در بین تمامی مردم جهان در حال رشد است. دلایلی مانند محدودیت فضای شرکت‌ها، افزایش هزینه‌های جاری دفاتر، ترافیک و تاثیرات آن بر روی رفت و آمد کارمندان و … .یکی از نکاتی که در دورکاری باید به آن توجه کرد، مدیریت تیم و زمان است که برای آن هم نرم‌افزارهای متعددی وجود دارد.

امروز، پس از گذشت ۲ ماه از شروع دورکاری در شرکت تیم‌یار، در آستانه ارائه نرم افزار جدید TeamTeleWork  (تله ورکینگ) با نام اختصاری TTW هستیم. این نرم افزار (که نسخه کاملا ایرانی و داخلی است)، قابلیت‌های زیادی علاوه بر نسخه اصلی تیم‌یار برای صاحبان کسب و کار و کارمندان، ارائه کرده است. این نرم افزار باعث می‌شود بهره‌وری کار افزایش پیدا کند و نیروهای دورکار بتوانند بهره وری بهتری از زمان خود داشته باشند. با این نرم افزار می‌توان زمان کاری کارمندان که صرف انجام چه کارهایی می‌شود را مورد بررسی قرار داد.

 

سفارش خدمات ابری تیمچه تله‌ورک (نرم افزار مدیریت دورکاری یکپارچه) را از اینجا شروع کنید

 

 

TTW نرم افزاری است که بر روی سیستم کاربر نصب شده و امکان ثبت تمامی فعالیت‌ها و عملکردهای کاربر را فراهم می‌کند.

در واقع این نرم افزار که به صورت موازی با نرم افزار تیم‌یار، شروع به کار می‌کند، می‌تواند از صفحه کاربر عکس تهیه کند، آدرس تمامی صفحاتی که کاربر به آن‌ها مراجعه می‌کند را ثبت کرده و تمامی اطلاعات را به دایرکتوری شخصی کاربر، منتقل کند.

یکی از مزیت‌های اصلی این نرم افزار برای کاربران و مدیران، ارائه عملکرد همراه با سند قطعی به منظور توجیه زمان‌های کاری کاربر می‌باشد.در این حالت اگر کاربر در فضای وب در حال جستجو مطالبی مرتبط با پروژه و یا وظایف در حال انجام باشد، TTW با ثبت آدرس‌ها و صفحات و حتی تعداد کلیک‌های انجام شده، گزارش کاملی از عملکرد کاربر در خارج از فضای تیم‌یار را ارائه می‌دهد.

تمامی این اطلاعات و اسناد به پوشه شخصی کاربر منتقل خواهد شد که توسط شخص کاربر، قابل حذف و ویرایش نیز می‌باشد.

این گونه نرم افزارهای دورکاری خدماتی نظیر: پیگیری زمان، مدیریت پروژه، ابزارهای نظارت بر پیشرفت، تقویم، ابزارهای نظارت بر عملکرد و … را نیز ارائه می‌دهند.

به طور کلی ویژگی های TTW، را می‌توان به اینصورت بیان کرد:

  1. ثبت زمان کاری (Time Tracking)
  2. گزارش پروژه‌ها (Project Reports)
  3.  ذخیره خودکار تصویر صفحه نمایش کاربر (Screen Shots activities)
  4. گزارشات آنلاین (Online Reports)
  5. گزارش عملکرد کاربر (User Reports)
  6. ثبت عملکرد فعالیتهای کاربر‌ها (Track Activities) 

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، TTW با نمونه‌های برتر خارجی در رقابت است که در آینده ای نزدیک شاهد افزودن قابلیت‌های تکمیلی آن نیز خواهیم بود.

با خبرهای تیم‌یار همراه ما باشید…

 

تعرفه های تیم‌یار ابری در حوزه دورکاری (تیمچه تله ورک)