نرخ تیم‌یار بر پایه‌ی یورو

 

با توجه به اهمیت صادرات در کسب‌وکار به‌منظور ورود به بازارهای بین‌المللی و اقدام موثر تیم‌یار در سال‌های گذشته در این راستا، از مهرماه ۱۳۹۷ به بعد، پایه نرخ محصولات و خدمات ERP تیم‌یار بر مبنای یورو قرار داده شد.

 

 

نگاهی به نمایشگاه هانوفر ۲۰۱۹ آلمان نشان می‌دهد که جریان صنعت در دنیا ایجاد تحول دیجیتالی در این بخش است و سیستم‌های ERP نیز برای متحول کردن بخش صنعت، در این مسیر گام برمی‌دارند. با توجه به دو دوره حضور تیم‌یار در نمایشگاه‌های سبیت ۲۰۱۸ و هانوفر ۲۰۱۹ آلمان، کسب تجارب بین‌المللی و آشنایی با این جریان، این مجموعه برنامه‌ی سال ۱۳۹۸ خود را ارائه خدمات به شرکت‌ها برای دستیابی به این مهم در راستای انقلاب صنعتی چهارم (Industry 4.0) قرار داده است. این مساله سبب شد تا تیم‌یار با تغییر رویکرد نسبت به صنعت ERP، با تغییرات جهانی هم‌گام شود؛ در این مسیر، جذب چند مشتری خارجی موجب شد قیمت‌گذاری محصولات و خدمات خود را بر پایه ارز “یورو” تغییر دهد؛ گفتنی است این موضوع از ابتدای مهرماه ۱۳۹۷ در حال اجراست.

این تصمیم در حالی گرفته شده که قصد مجموعه تیم‌یار همچنان فروش و صادرات ERP تیم‌یار و استمرار حضور در بازارهای جهانی و نیز توسعه کیفی و کمی همه‌جانبه این نرم‌افزار برای ورود به عرصه Digital transformation است. از جمله فعالیت‌های مهم این شرکت عرضه TeamyarOS (نخستین سیستم‌عامل کسب‌وکار ایرانی) است که در دستور کار کوتاه‌مدت تیم‌یار قرار دارد و با توجه به روند پیشرفت، پیش‌بینی می‌شود پروژه در زمان مقرر ارایه شود.

بدیهی است که در راستای حمایت از شعار «رونق تولید»، این مجموعه همچنان به شرکت‌های بزرگ و صنایع منتخب داخلی، خدمات و راهکار یکپارچه‌های خود را ارائه خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان واحد فروش تیم‌یار با شماره ۳۲۱۲۵۱۲۵-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید.