تیمچه گل و گیاه

 

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، تیمچه گل‌فروشی، دومین نسخه‌ی تخصصی از فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه، با هدف راه‌اندازی سریع و کم‌هزینه‌ی فروشگاه‌های آنلاین گل و گیاه به بازار آمد. 

در این راهکار تخصصی که از تمامی قابلیت‌ها و امکانات مورد نیاز برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین گل و گیاه بهره می‌برد، تصاویر و مشخصات کلیه گل‌های زینتی و گلدانی، گیاهان آپارتمانی، باغچه‌ای، آبزی، و گرمسیری موجود در بازار از پیش بارگذاری و آماده قرارگیری در سبد فروش گل‌فروشی‌های آنلاین کشور شده است. گلخانه‌داران، تولیدکنندگان و گل‌فروشان سراسر کشور با بهره‌مندی از این امکان، ضمن حذف کلیه هزینه‌های زمانی، اقتصادی و تجهیزات مورد نیاز برای تهیه تصاویر و محتوای فنی محصولات قابل ارایه در فروشگاه آنلاین خود می‌توانند گستره‌ی فروش خود را به حوزه‌های فرامنطقه‌ای و کشوری توسعه دهند. 

 

تیمچه گل و گیاه

 

تیمچه، اولین محصول نرم‌افزاری فروشگاه‌داری اینترنتی‌ ایران است که علاوه بر رابط کاربری فروشگاه‌ساز و فروش حضوری، تمامی فرایندهای خودکار یکپارچه‌سازی شعب، حسابداری، حسابداری فروش، سفارش فروش، پیش فاکتور، قرارداد فروش، فاکتور فروش، برگشت از فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، مدیریت انبارها، مدیریت محصول، مدیریت پرداخت آنلاین، مدیریت آنلاین صورت حساب‌های مشتریان، داشبورد و باشگاه مشتریان و موجودی انبار یکپارچه را به‌صورت یکجا به کاربران ارایه می‌کند.

از مهم‌ترین مزایای کاربردی این فروشگاه‌ساز اینترنتی می‌توان به هوشمندسازی و حذف فرایندهای دستی فروش و خرید، چابکی و خودکارسازی آنی فرایندهای ثبت سفارش و ارسال، امکان مدیریت مشتریان به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های بازاریابی، و ارایه گزارشات مالی و حسابداری لحظه‌ای و منعطف اشاره کرد.

 

 تیمچه، راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی