کار کردن به صورت دورکاری یا فریلنسینگ یکی از بهترین موقعیت‌های شغلی برای کسانی است که می خواهند دورکاری کنند. در اینترنت امکان دسترسی به صدها موقعیت کاری به صورت دورکاری وجود دارد.

میلیون ها سازمان در سراسر جهان به دنبال افرادی هستند که بتوانند کارهای مختلفشان را به صورت پروژه دورکاری انجام دهند، و اگر شما توانایی و مهارت های لازم را دارید می توانید به صورت دورکاری در سازمان‌های زیادی در مشاغلی مانند حسابدار دورکار، منشی دورکار، بازاریاب دورکار، برنامه نویس دورکار، تایپیست دورکار، فروش دورکار، مدیر دورکار، گرافیست دورکار، عکاس دورکار، معماری دورکار، مدیر پروژه دورکار، فعالیت کنید و درآمد خوبی هم داشته باشید.

نرم افزار ERP تیم یار با ویژگی های بیشماری که دارد قابلیت دورکاری را برای تمامی مشاغل فراهم میکند که به برخی از این ویژگی ها اشاره میکنیم:

 • امکان تعریف تقویم دور کاری (تقویم‌های مختلف کاری از جمله تقویم دور کاری)
 • امکان تعریف دستگاه ساعت زنی دور کاری
 • فراهم کردن امکان ثبت شروع و پایان ساعت کاری در داشبورد پرسنلی توسط کاربر از منزل و ثبت آنی زمان ورود و خروج بدون وابستگی به آی پی فرد
 • امکان ثبت ورود فرد به صورت آنی با لاگین کردن شخص در تیم‌یار
 • امکان فراهم کردن لینک اقدامات، اسناد و موارد کاری کاربر به زمان‌های کاری هر فرد
 • محاسبه تاخیر، اضافه کاری و زمان‌های کاری در زمان مقرر شده برای سیستم‌های دورکاری
 • نمایش اطلاعات زمان‌های کاری فرد در داشبورد (به صورت گزارش)
 • امکان ویرایش زمان‌های کاری فرد و امکان لینک کردن جزئیات زمان کاری به کارهای انجام شده در داشبورد (به صورت گزارش)

 

سفارش خدمات ابری تیمچه تله‌ورک (نرم افزار مدیریت دورکاری) را از اینجا شروع کنید

حسابدار دورکار

یکی از شغل‌هایی که می تواند به صورت دورکاری فعالیت کند، دورکاری در حسابداری است.

امروزه بسیاری از کارفرمایان به دنبال افراد دورکار هستند که علاوه بر دانش حسابداری از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد که بتوانند فعالیت‌های حسابداری را به صورت دورکاری به صورت کارآمد اداره کنند.

اگر شما به دنبال فرصت حسابداری دورکاری هستید بهتر است که برای دریافت تجربه بیشتر حدود دو یا سه سال به صورت حضوری در این شغل فعالیت داشته باشید، در این صورت میتوانید اعتماد شرکت‌ها را برای انجام حسابداری دورکاری جلب کنید و به سادگی تمام پروژه های دورکاری را پذیرش کنید.

 

حسابدار دورکار

 

در برخی از موارد حسابداری دورکاری به این صورت انجام می شود که عکس اسناد حسابداری در طی روز از طریق اینترنت از طرف شرکت برای شما ارسال می شود و حسابدار دورکار این اسناد را در نرم افزار حسابداری ثبت میکند . 

دورکاری و استفاده از اینترنت پرسرعت به حسابداران این اجازه را می دهد تا سطح بالایی از خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند ، به ویژه حسابداران رسمی قادر هستند در هر لحظه از زمان با مشتریان خود در ارتباط باشند.

برخی از وظایف حسابدار دورکار

حال به بررسی عمومی ترین وظایفی که حسابدار دورکار انجام میدهد می پردازیم:

بررسی حساب های مالی مشتریان: بررسی حساب های مالی یکی از مهمترین پروژه های حسابدار دورکار است. در واقع حسابدار دورکار در این پروژه باید نظارت، بررسی و ثبت جریان وجوه نقدی ورودی و خروجی مشتری خود بررسی نماید.

ثبت و ضبط اطلاعات مالی: یک حسابدار دورکار باید اطلاعات مالی را که داده های اساسی حسابداری است ذخیره نماید. در نهایت مشتریان با استفاده از این اطلاعات می توانند برنامه‌ریزی های دقیق تر و اصولی‌تری را برای ادامه کار خود انجام دهند.

بررسی دوره ای حساب ها: بررسی دوره ای حساب ها می تواند به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه باشد که حسابدار دورکاری باید این کار را با نهایت مهارت به انجام برساند.

اظهارنامه مالیاتی: یکی از مهم‌ترین مباحثی که شرکت ها برای انجام آن از حسابدار استفاده می کنند، اظهارنامه مالیاتی است. یک حسابدار دورکار حرفه ای باید بتواند تمام موارد مربوط به اظهارنامه مالیاتی را به نحو احسنت انجام دهد.

بازاریاب دورکار

بسیاری از شرکت ها به دنبال جذب نیروی بازاریاب دورکار توانا در رابطه با بخش فروش و بازاریابی خود هستند.

بازاریابی دورکاری به منظور ایجاد افزایش فروش میتواند از طریق اینترنت، تلفن و یا حضوری انجام شود، یک بازاریاب دورکار میتواند بسیاری از شرکت ها را با استفاده از روابط عمومی بالا، ارائه برنامه کلی خود، سوابق کاری و میزان دانش و اطلاع از روش های بازاریابی جذب کند.

 

بازاریاب دورکار

 

بازاریاب دورکار کسی است که علاوه بر دانش علمی زیاد و به‌روز٬ خلاقیت و روابط عمومی بالا سعی میکند از خلاقیت خود برای پیدا کردن کانال ها و روش‌های ارتباطی تازه‌ استفاده کنند.
یک بازاریاب دورکار علاوه بر داشتن مهارت های ویزیتوری و فروش و ارائه مستقیم محصول یا خدمت وظایف دیگری نیز دارد که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 1. توان بالای مذاکره های توجیهی، استدلالی، مشاوره ای
 2. تسلط بر مفاهیم و دانش های تخصصی و وابسته به بازاریابی و فروش
 3. توان جذب سفارش های بالا از مشتری
 4. جذب و انتقال اطلاعات در مجرای مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 5. ارائه مشاوره های بهره وری تولید به تصمیم گیران در سازمان
 6. مدیریت جزئی در روابط مشتریان
 7. شرکت در امور هماهنگ برندینگ سازمانی و ساختمان ذهنی مناسب در بازار

منشی دورکار

امروزه بسیاری از شرکت ها به دنبال راهی هستند که بتوانند با سرمایه کم از خدمات دفتر کار مجازی استفاده کنند و علاوه بر اینکه جلوه‌ی حرفه ای‌تری به کسب و کار خود می دهند، به راحتی با استخدام نیروی منشی دورکار تمامی تماس های کاری خود را حفظ و مدیریت کنند.

 

منشی دورکار

 

در واقع منشی دورکار اپراتوری حرفه‌ای است که بدون حضور در محل شرکت وظایف زیر را انجام می دهد:

 • پاسخ به تمامی تماس‌های شرکت و مدیریت تماس ها
 • پاسخ متقاضیان به پرسش‌های متداول
 • تماس‌ها را طبق دستورالعمل خودتان به شما وصل می‌کند
 • با هر که بخواهید تماس می‌گیرد و به شما وصل می‌کند
 • دریافت و ارسال فکس به صورت اینترنتی
 • ارائه گزارشی از تمامی تماس‌ها و کارها
 • مشتریان را پیگیری می‌کند و غیره

محبوبیت دورکاری هرساله رو به افزایش است چرا که کارمند دورکار میتواند تعادلی دلپذیر مابین کار، درآمد، هزینه و سبک زندگی برقرار کند. اگر دوست دارید با سایر مشاغلی که امکان دورکاری دارند و شرایط و وظایف آنها آشنا شوید مقالات ما را دنبال کنید.

 

تعرفه های تیم‌یار ابری در حوزه دورکاری (تیمچه تله ورک)