میترا درویشی هستم،
معاون توسعه بازار تیم‌یار.

 

فارغ‌التحصیل اقتصاد بازرگانی و MBA از دانشگاه تهران. بیش از دوازده سال است در حوزه فروش در حال یادگیری‌ام. در این سالیان تجربه همکاری با مجموعه‌های مختلفی مثل شرکت بین‌المللی زیراکس را داشته‌ام. از سال ۱۳۹۹ افتخار پیوستن به خانواده بزرگ تیم‌یار را پیدا کردم. 

تیم فروش تیم‌یار، تیمی جوان و پرشور است که با تکیه بر دانش فنی در صدد درک هرچه بیش‌تر نیازهای مشتریان می‌باشد. ما سعی می‌کنیم همواره از دریچه نگاه مشتری به دغدغه‌های آن‌ها بنگریم و براساس استانداردهای روز دنیا و فرایندهای بهینه پاسخگوی دغدغه‌های موجود باشیم.

قطعا مهم‌ترین اصل جاری در واحد فروش تیم‌یار، صداقت در رفتار و گفتار است و تلاش ما ترسیم تصویر توسعه با کمک تکنولوژی موجود برای مشتریان‌مان است.

از نظر من تیم‌یار یک هدیه است؛ ارزشمند و گران‌بها. هدیه‌ای که ما آماده ارائه آن به کسب‌وکارهای مختلف هستیم و تنها پیش‌نیاز آن ارج نهادن به این هدیه است.

آینده واحد فروش تیم‌یار بسیار روشن است. مسیر پیش رو شاید پرفرازونشیب باشد، اما تیم ما با تکیه بر دانش فنی و اصول اخلاقی قطعا این مسیر را پرخاطره و شیرین خواهد کرد. ما در تلاشیم واحد فروش را تبدیل به یک تیم‌یار کوچک کنیم؛ چابک، سریع و خلاق تا بتوانیم سفیر شایسته‌ای برای تیم قدرتمد و محصول دوست‌داشتنی تیم‌یار در تمام دنیا باشیم.


میترا درویشی، معاون توسعه بازار تیم‌یار

 

 sales@teamyar.com
۱۲۵ ۲۵ ۳۲۱ (۰۲۶)
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}