ماژول گزارش

معرفی ماژول گزارش

ماژول گزارش تیم‌یار ابزاری بسیار کاربردی برای تمامی کاربران تیم‌یار است. از طریق این ماژول می‌توانید انواع گزارشات مورد نیاز خود را بسازید، با این پیش‌فرض که به ساختار دیتابیس ماژول‌ها و مفاهیم SQL  آشنایی دارید.

از طریق ماژول گزارش تیم‌یار می‌توانید، براساس نیاز خود و بدون محدودیت، گزارشات تحلیلی، ترکیبی و بین ماژولی بسازید و خروجی آن را در قالب نمودارهای مختلف یا به‌صورت جدولی ببینید.

لازم به ذکر است که از طریق راهکار گزارش تیم‌یار ابزاری در اختیارتان قرار می‌گیرد تا کسب‌وکاری هوشمند داشته باشید و از داده‌های خام به اطلاعات معنادار و کاربردی دست پیدا کنید تا تصمیمات به‌موقع و لحظه‌ای صحیحی اتخاذ نمایید. همچنین از این طریق می‌توانید استراتژی‌های کسب‌وکار خود را تغییر داده و فرصت‌های جدید را کشف نمایید یا تهدیدات موجود را شناسایی کرده و آنها را تبدیل به فرصت‌های قابل استفاده نمایید.

با راهکار هوشمندی کسب‌وکار تیم‌یار، امکان گزارش‌گیری، پردازش تحلیلی آنلاین، تجزیه و تحلیل داده و اطلاعات، ساخت داشبوردهای مدیریتی، داده‌کاوی و تحلیل‌های پیش‌بینانه و پیش‌گویانه با استفاده از ترکیب زبان‌های SQL و Python به شیوه‌ای کاربردی برایتان فراهم می‌شود.

ماژول گزارش