ماژول پست الکترونیک

معرفی ماژول پست الکترونیک (ایمیل):

پست الکترونیک یا ایمیل یکی از اصلی‌ترین روش ­های ارتباطی میان افراد و همچنین سازمان­ ها است. به وسیله پست الکترونیک می ­توانید حجم انبوهی از اطلاعات شامل متن، فیلم، صوت و به طور کلی هر نوع فایلی را در کوتاهترین زمان ممکن برای مخاطب خود ارسال کنید. توجه داشته باشید که تیم‌یار یک نرم افزار پست الکترونیک نیست و برای استفاده از امکانات ماژول پست الکترونیک حتما باید یک آدرس ایمیل واقعی در یک سرور ایمیل، از قبل تعریف شده باشد. کاربرانی که به این ماژول دسترسی داشته و صندوق پستی داشته باشند، می‌توانند پست الکترونیک ارسال یا دریافت کنند. یکی از مزایای منحصر به فرد تیم‌یار این است که برخلاف سایر سیستم‌های مرسوم پست الکترونیک که یک کاربر برای مطلع کردن دیگر کاربران از محتوای ایمیل و همچنین درج توضیحات، لازم است تا مجددا ایمیل را برای آنها ارسال کند، در تیم‌یار به‌راحتی می­ توان کاربر مورد نظر را از ایمیل مطلع کرد و یا مانند سایر مستندات داخلی بر روی آن توضیحات نوشت.

ماژول پست الکترونیک به شما این امکان را می‌دهد تا مکاتبات داخلی و خارجی با شرکای تجاری و مشتریان خود را مدیریت نمایید. یکی از مزایای این ماژول نسبت به نمونه‌های مشابه وجود قابلیت تخصیص ایمیل‌ها به سایر همکاران، بدون نیاز به ارسال مجدد ایمیل است. همچنین می‌توانید پاسخ‌های کارکنان به مشتریان را مدیریت کنید.

در ماژول ایمیل قراردادن یک فیلتر مناسب روی ایمیل‌ها باعث می‌شود که آنها به صورت خودکار ردیف شوند و با جستجو در سیستم می‌توانید به سرعت ایمیل‌ها را از روی موضوع، آدرس، نام گیرنده یا فرستنده پیدا کنید. این ماژول، با ماژول‌های "پرسنلی"، "مشتری" و "پروفایل" تیم‌یار در ارتباط است.

ماژول پست الکترونیک