ماژول پرسنلی

معرفی ماژول پرسنلی

مدیریت منابع انسانی یکی از فرآیندهای سازمانی است که برای بهبود عملکرد پرسنل و در نتیجه تسریع روند دستیابی به اهداف کلان سازمان به‌کار می‌رود. این رویکرد به مدیریت افراد داخل سازمان پرداخته و بر قوانین و دستورالعمل‌ها تمرکز دارد.ماژول پرسنلی تیم‌یار، راهکاری نظام‌مند برای مدیریت سرمایه‌های انسانی می‌باشد. این ماژول تمام نیازهای سازمان در انجام و مدیریت فرآیندهای پرسنلی مانند ثبت ورود و خروج، نظارت بر مرخصی‌ها و ماموریت‌ها، نگهداری اطلاعات پرسنل، پیاده‌سازی روان سیستم حقوق و دستمزد و تسهیل فرآیندهای جذب را به‌طور کامل مرتفع می‌نماید. قابلیت‌هایی نظیر امکان تعریف قوانین، احکام گروهی و شیفت‌های کاری متفاوت این ماژول را از سایر برنامه‌ها متمایز می‌سازد.با استفاده از میانبرهای این ماژول می‌توانید به‌راحتی از وضعیت پرسنل، تعداد افراد حاضر در شیفت کاری و میزان فعالیت آن‌ها اطلاع کسب نمایید. همچنین، می‌توانید به‌راحتی تعداد و نام افراد در ماموریت، مرخصی و غایب را مشاهده نمایید. تمامی این اطلاعات تنها در یک نگاه حاصل می‌شوند.پرسنل شرکت نیز می‌توانند فیش حقوقی، میزان مرخصی‌ها و ماموریت‌های خود را مشاهده نمایند. همچنین، می‌توانند ساعات ورود و خروج و تاخیرهای خود را مشاهده نموده و به صورت دوره‌ای از آن‌ها گزارش تهیه کنند.با داشتن سیستم پرسنلی تیم‌یار نیازی به داشتن نرم‌افزار حقوق و دستمزد و سیستم حضور و غیاب مجزا ندارید.این ماژول با ماژول حسابداری، سازمان، پروفایل و ... در ارتباط است.

نحوه ارتباط کاربران مختلف با ماژول پرسنلی تیم یار

مدیران ارشد می توانند  وضعیت چارت سازمانی و میزان جابه جایی کارکنان را پیگیری کنند. از وضعیت حضورو غیاب پرسنل با یک نگاه مطلع شوند. گزارش ارزیابی عملکرد پرسنل به سادگی برایشان فراهم خواهد بود و همچنین توضیحات محرمانه و سری مرتبط با هر کارمند قابل دسترس خواهد بود.

مدیر منابع انسانی می تواند کلیه فرآیندهای پرسنلی اعم از کارگزینی و استخدام، ورود و خروج، حقوق و دستمزد، ارزیابی عملکرد و ... را مدیریت نماید.

پرسنل می‌توانند فیش حقوقی، میزان مرخصی‌ها و ماموریت‌های خود را مشاهده نمایند. همچنین، می‌توانند ساعات ورود و خروج و تاخیرهای خود را ملاحظه نموده و به صورت دوره‌ای از آن‌ها گزارش تهیه کنند.

مدیر حراست می تواند کنترل ورود و خروج به سازمان را به صورت لحظه ای و دقیق انجام دهد.

مدیر مالی می تواند پرداخت های حقوق و دستمزد را کنترل نماید و ثبت اسناد حسابداری را با تکمیل فرآیند حقوق به صورت اتوماتیک ثبت نماید.

مدیر استخدام می تواند فرآیند استخدام سازمان از لحظه تعریف شغل، شرح وظایف و آگهی استخدام و نمایش آنها در سایت و پورتال استخدام تا پر کردن فرم سایت و پورتال استخدام، ارسال رزومه به صورت آنلاین و بررسی پرونده متقاضیان، پیگیری وضعیت استخدام توسط متقاضیان از طریق سایت و پورتال استخدام به صورت خودکار در سیستم پیشنهادی مدیریت نماید.

ماژول پرسنلی