ماژول فروش

معرفی ماژول فروش

مجموعه عملیات ارائه کالا یا خدمات به مشتریان را فرآیند فروش می‌نامند. فروش یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های یک سازمان است.

رونق هر کسب‌وکار از عملیات فروش آن ناشی می‌شود. از همین رو عمده‌ترین دغدغه مدیران موفق، ساماندهی سیستم فروش سازمان است. ماژول فروش (نرم افزار فروش) تیم یار این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که کل عملیات فروش از جمله صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش، ثبت سند خودکار حسابداری، ارتباط مستقیم با سیستم انبار و صدور حواله، پرسنلی، مشتری (CRM) و انواع گزارشات را به سادگی مدیریت و کنترل نمایند.

نحوه ارتباط کاربران مختلف با ماژول فروش تیم یار

مدیران ارشد: مدیریت میزان فروش، اعتبار مشتریان، سوددهی و ... به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

مدیر فروش: اجرای صحیح فرایند فروش، کنترل حساب مشتریان، مدیریت میزان فروش به مشتریان مختلف، مدیریت تخفیفات و هدایا، مدیریت پورسانت و سهمیه بندی، مدیریت و نظارت مکانی از طریق GPS و ... فراهم خواهد بود.

مدیر مالی: کنترل و نظارت بر فرایندهای فروش اعم از سفارش، پیش فاکتور، فاکتور و قرارداد، مدیریت جشنواره های فروش، تخفیفات و جوایز و مدیریت اسناد حسابداری مرتبط با فاکتورهای فروش فراهم خواهد بود.

کارمند فروش: امکان ثبت کلیه اسناد فروش اعم از سفارش، پیش فاکتور، فاکتور و قرارداد فراهم خواهد بود. لازم به ذکر است اعمال قیمت گذاری، تخفیفات و پورسانت به صورت سیستمی بر اساس تعاریف پایه انجام می شود. ابزارهایی مانند بارکد خوان سهولت کار را برای کارشناس فروش بیشتر خواهد کرد.

مدیر خرید و تدارکات: امکان مدیریت سفارشات و تامین نیازها به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

مدیر پخش و توزیع: امکان تعریف مسیرهای پخش مویرگی، کنترل و اختصاص نیروهای توزیع، امکان تعیین مسیر فروشگاه ها و سهیمه بندی میزان فروش و ... امکان پذیر خواهد بود.

مدیر خدمات پس از فروش: مدیریت خدمات نصب، تعمیر توسط نمایندگی ها، سرویس کاران و نیروهای پشتیبانی فراهم خواهد بود.

مدیر رستوران: امکان رده بندی کالا، صدور صورتحساب، تعریف میز و ... فراهم خواهد بود.

مدیر فروشگاه: امکان رده بندی کالا، صدور صورتحساب همزمان، تسویه صورت حساب ها، استفاده از بارکد، مدیریت تخفیف، ارزش افروده و ... فراهم خواهد بود.

مدیر بازاریابی: امکان تعریف و مدیریت مسیرهای بازاریابی و اختصاص بازاریاب به آن

ماژول فروش