ماژول حسابداری

معرفی  ماژول حسابداری

حسابداری علم به کارگیری فنون طبقه بندی، تلخیص، ثبت و بایگانی اطلاعات مالی یک سازمان و گزارش گیری لحظه ای از اطلاعات موجود می باشد.

سيستم حسابداری (مالی) تیم‌یار، اطلاعات مالی را از بخش‌های مختلفی از قبیل: سازمان، خرید، فروش، حقوق و دستمزد، پرسنلی، اموال، انبار، بهاي تمام شده و CRM جمع‌آوری می‌کند؛ سپس با تحلیل داده‌ها انواع گزارش‌های مالی لحظه‌ای را از وضعيت سازمان در ابعاد مختلف به شما ارائه می‌دهد.

همچنين به کمک زيرسيستم ارزهای خارجی مي‌توان معاملات ارزی و صورت‌های مالی عمليات خارجي سازمان را به واحد پول ملی نرخ‌گذاري نمود. با سیستم حسابداری تیم‌یار می‌توانید گزارش‌های مالي يکپارچه و به‌هنگام را از وضعيت سازمان در ابعاد مختلف داشته باشید که این مساله باعث می‌شود تجزيه و تحليل و تصميم‌گيری‌های مالی ساده و سريع شوند. در ماژول حسابداری عملیات خزانه‌داری و بودجه قابلیت انجام دارد. از جمله قابلیت‌های ویژه ماژول حسابداری تیم‌یار می‌توان به نامحدود بودن تعریف سطوح حساب‌ها و مراکز درآمد و هزینه، توانایی تعریف اشخاص به‌عنوان حساب‌های شناور، چند ارزی بودن، ایجاد سطوح دسترسی به افراد بر روی حساب‌های خاص، امکان ثبت سند در چهار حالت یادداشت، موقت، بررسی شده و دائم و امکان ایجاد امضا و تایید بر روی اسناد اشاره کرد.

ماژول حسابداری تیم‌یار با ماژول‌های انبار، خرید، فروش، اموال، CRM، پرسنلی و ... در ارتباط است.

نحوه ارتباط کاربران مختلف با ماژول حسابداری تیم یار

مدیران ارشد

 دریافت گزارشات حاشیه سود خالص و ناخالص، بررسی جریان نقدینگی، بازدهی سرمایه، وضعیت هزینه و درآمد و ... امکان پذیر خواهد بود.

سرپرست حسابداری

 تعریف دوره های مالی، تعریف سرفصل حساب ها، تعیین نحوه صدور سند و ... امکان پذیر خواهد بود.

مدیر مالی

کنترل و نظارت دقیق به صورت لحظه ای روی تراکنش های مالی

بررسی انواع گزارشات سود و زیان لحظه ای

کنترل تمامی تراکنش های مالی از ماژول های فروش، انبار، خرید، صرافی و ...

ماژول حسابداری