ماژول اقدام

معرفی ماژول اقدام:

گردش کار یا همان Workflow را روش و نرم افزاری برای «خودکارسازی فرآیندهای کسب‌وکار» تعریف کرده‌اند که در آن اسناد، داده‌ها و وظایف، بر اساس رویه‌ها یا مقرراتی از پیش تعیین شده، از جایی به جای دیگر جریان می‌یابند. گردش کار یعنی پاسخ به این سوالات که چه کسی، روی چه موضوعی، در چه حوزه‌ای و در چه زمانی مشغول فعالیت است.ماژول اقدام تیم‌یار به‌عنوان ابزار مدیریت فرآیندهای سازمان، امکاناتی را در سه حوزه برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در واقع مدیر سیستم می‌تواند با تعریف انواع بخش، رده، جریان‌های کاری (گردش کار) و تعیین مسئول انجام مراحل کار، برای امور جاری سازمان برنامه‌ریزی نماید. در مرحله بعد، مدیران داخلی و کارشناسان با ایجاد اقدام به اجرای عملیات تعیین شده می‌پردازند. در نتیجه مدیران و مسئولان انجام مراحل با مشاهده کارتابل خود از وضعیت کارها آگاه شده و در مواقع لزوم عکس‌العمل مناسب و به موقع نشان می‌دهند.این ماژول به‌ویژه امکان برقراری ارتباط بین سازمان‌های مختلف (B2B)، که دارای سرورهای مستقل هستند را نیز ایجاد می‌کند و برای تسهیل پیاده‌سازی فرآیند تجارت الکترونیک در سازمان‌ها طراحی شده است. ماژول اقدام تیم‌یار با ماژول‌های پرسنلی، مشتری (CRM)، پروژه و ... ارتباط دارد.

نحوه ارتباط کاربران مختلف با ماژول اقدام تیم یار

مدیران سازمان

کلیه مدیران واحدهای مختلف می توانند از این ماژول به عنوان ابزاری برای پیگیری کارهای ارجاعی به پرسنل خود استفاده نمایند.

تمامی پرسنل سازمان

تمامی پرسنل سازمان می توانند از این ماژول برای مدیریت اقدامات و وظایف تخصیص داده به ایشان استفاده نمایند و گزارش کارکرد روزانه خود را در آن وارد نمایند.

مدیر پشتیبانی

از ابزار B2B ماژول اقدام می تواند برای مدیریت تیکت های ارسالی از سوی مشتری بهره بگیرد و به سادگی به درخواست های مشتری رسیدگی نماید.

 

ماژول اقدام