تیمچه، نخستین راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی کشور، توسط مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار به بازار آمد. تیمچه، اولین محصول نرم‌افزاری فروشگاه‌داری اینترنتی‌ ایران است که علاوه بر رابط کاربری فروشگاه‌ساز، و فروش حضوری تمامی فرایندهای خودکار یکپارچه‌سازی شعب، حسابداری، حسابداری فروش، سفارش فروش، پیش فاکتور، قرارداد فروش، فاکتور فروش، برگشت از فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، مدیریت انبارها، مدیریت محصول، مدیریت پرداخت آنلاین، مدیریت آنلاین صورت حساب‌های مشتریان، داشبورد و باشگاه مشتریان و موجودی انبار یکپارچه را به‌صورت یکجا به کاربران ارایه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار کیش، با توجه به توسعه‌ی روزافزون کسب‌وکارهای اینترنتی در عصر دیجیتال و نیز اهمیت دوچندان حذف فروش حضوری در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، متخصصان تیم‌یار از سال گذشته به تحقیق، طراحی و تولید راهکاری نرم‌افزاری پرداختند که ضمن پیش‌بینی و برآورده‌سازی کلیه ابزارهای لازم برای راه‌اندازی چابک و کارآمد فروشگاه‌های اینترنتی، مشکلات فروشگاه‌داران اینترنتی را در استفاده ناگزیر از پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای غیربومی، جزیره‌ای و ناهماهنگی مانند ووکامرس، برطرف کند. 

 

 

فروشگاه‌ساز جامع تیمچه، به‌عنوان نخستین راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی کشور، ضمن برخورداری از رابط کاربری واکنش‌گرا و کاربرپسند، تمامی سیستم‌های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی را در حوزه‌های حسابداری فروش، مدیریت فروش، مدیریت انبار و مدیریت خرید در خود جای داده است. 

از مهم‌ترین مزایای کاربردی این فروشگاه‌ساز اینترنتی می‌توان به هوشمندسازی و حذف فرایندهای دستی فروش و خرید، چابکی و خودکارسازی آنی فرایندهای ثبت سفارش و ارسال، امکان مدیریت مشتریان به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های بازاریابی، و ارایه گزارشات مالی و حسابداری لحظه‌ای و منعطف اشاره کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، از مهم‌ترین مزایای کاربردی تیمچه، آماده‌سازی اطلاعات و داده‌های تمامی محصولات مورد نیاز هر صنف فروشگاهی و بی‌نیاز کردن فروشندگان از تهیه محتوای تصویری و متنی مرتبط با محصولات مختلف فروشگاه آنلاین است. مجموعه تیم‌یار با هدف تسهیل و چابک‌سازی فرایند تجهیز و راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی، در نظر دارد تیمچه را در قالب نسخه‌های متنوع تخصصی برای هر دسته از فروشگاه‌های اینترنتی، در دسترس کاربران و فروشندگان آنلاین قرار دهد و نخستین نسخه‌های این فروشگاه‌ساز اینترنتی در بازه زمانی کوتاه به بازار نرم‌افزاری کشور معرفی خواهند شد.     

منتظر اخبار بعدی در این حوزه باشید…

 

 تیمچه، راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی