محل غرفه تیم‌یار در نمایشگاه هانوفر ۲۰۱۹ مشخص شد

 

بزرگ‌ترین رویداد جهانی کامپیوتر، امسال در حالی در شهر هانوفر آلمان برگزار می‌شود که رویداد سبیت با نمایشگاه هانوفر مسه ادغام شده و در نمایشگاه ۲۰۱۹ نامی از سبیت نخواهد بود.

نمایشگاه صنعت هانوفر از ۱ الی ۵ آوریل ۲۰۱۹ برابر با ۱۲ الی ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، در شهر هانوفر آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد صنعتی جهان است که در اروپا برگزار می‌شود. نمایشگاه هانوفر به‌عنوان یکی از پیشتازان عرضه فناوری‌های صنعتی در جهان شهرت یافته است که نه تنها در عرصه رقابت‌های جهانی بسیار شکوفا و مؤثر بوده، بلکه به‌عنوان صحنه‌ای بهینه، برای کسب دانش صنعتی در جهان شناخته شده است. بیش از ۵٠ سال سابقه درخشان این نمایشگاه سبب جذب ٢١٠،٠٠٠ بازدیدکننده از سراسر جهان شده است. این نمایشگاه در طول ۵ روز برگزاری خود، میزبان ۶١۵٠ غرفه‌دار می‌باشد. نمایشگاه هانوفر با ارائه طیف گسترده‌تری از محصولات و نمایش‌ها نسبت به سایر نمایشگاه‌ها در زمینه‌های: R&D، اتوماسیون صنعتی و IT، فراورده‌های صنعتی، مهندسی تولید و خدمات، و همچنین انرژی و تکنولوژی محیط زیست، توانسته جایگاه خود را در جهان تثبیت نماید. فرصت توسعه فروش تولیدکنندگان نوپا، فراهم نمودن دسترسی منحصربه‌فرد به محصولات و فناوری‌ها و حضور گسترده جهانی سبب مجذوب شدن غرفه‌داران و بازدیدکنندگانی از سراسر جهان شده است.

تیم‌یار قصد دارد پرقدرت‌تر از سال گذشته، با ارائه قابلیت‌ها و امکانات جدید ERP صد در صد ایرانی، در نمایشگاه هانوفر ۲۰۱۹ شرکت کند.

در سالن ۶، غرفه A31، منتظر بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان نمایشگاه‌های بین‌المللی هستیم.