اگر شما قصد دارید خدمات و محصولات خود را با مجموعه‌ای از ابزارها و فناوری‌ها به مخاطبین خود ارائه دهید باید به این نکته توجه کنید که سیستم‌های گذشته نمی‌تواند پاسخگوی اهداف و تصمیمات امروز شما باشد؛ دانستن اینکه اهداف تجاری شما چیست، در تعریف سیستمی مناسب برای سازمان شما کمک خواهد کرد که در نهایت بتوانید حاضر به پذیرش فرصت‌ها برای تحول در کسب و کار خود باشید. با وجود نوآوری‌های فراوان و تعریف بخش‌های متفاوت در راستای تخصص هر کاربر و سازمان، شما به عنوان یک مدیر کسب و کار می‌توانید با اعتماد کامل و ذهنی آسوده از یک سیستم یکپارچه تحت وب در راستای مدیریت بهینه‌تر کسب و کار خود بهره بگیرید.

به عنوان بخشی از فرایند ارزیابی، به ادغام فرایندها و سیستم‌هایی که بخشی از رد پای فناوری شما هستند به عنوان راه‌حل جدید نگاه کنید. در این میان ممکن است متوجه شوید که پردازش‌ها می‌توانند در سیستمی یکپارچه و جدید انجام شوند، ضمن اینکه باعث بهبود کارایی کلی سیستم و افزایش قابلیت‌های گزارش‌دهی و کاهش تعداد سیستم ‌های مورد نیاز برای پشتیبانی می‌شود.

در این مسیر انتخاب سیستم نرم‌افزار ERP (نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان) مناسب یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که مدیران تجاری می‌توانند بگیرند و این خود مستلزم انتخاب یک ERP تخصصی و موردنیاز است.

انتخاب فرایندهایی که قبلاً در صدها سازمان دیگر اجرا شده است، به شما این امکان را می‌دهد که بر فعالیت‌های استراتژیک تجاری خود و به مواردی که سازمان شما را متمایز می‌کند، تمرکز کنید و در این بین با استفاده از یک سیستم یکپارچه می‌توانید بهره‌وری، همکاری و کار گروهی در سراسر سازمان خود را بهبود ببخشید و این خود باعث جذب و حفظ بهترین استعداد استراتژیک می‌شود.

ضرورت توجه به مدرن‌بودن و بروزرسانی سیستم‌های مورد استفاده در مدیریت کسب‌وکار 

لازم به ذکر است؛ با توجه به پیشرفت و بروزرسانی‌های متعدد در نظام‌های سیستمی متفاوت در جهت بهبود فرایندهای تجارت، نیاز است از یک نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع انسانی یکپارچه و مدرن بهره بگیرید تا سرعت شما در تمامی مراحل کسب و کار خود دو چندان شود که امروزه این مبحث با به‌روزرسانی نسخه‌های ERP  یکپارچه و کسب تجربه در گذشته، ERP بر پایه ابر ارائه شده است تا علاوه بر افزایش سرعت بهبود فرایندها بتواند هزینه‌ها را نیز در سراسر سازمان کاهش و به حداقل برساند.

 

 

Cloud ERP فرایندهای تجاری مناسبی را به شما ارائه می‌دهد که به سازمان شما کمک می‌کند همگام با نوآوری حرکت کنید و همچنین Cloud می‌تواند فرایندهای تجاری را در صورت لزوم مقیاس‌بندی و انعطاف‌پذیر برای پیاده‌سازی آنچه اکنون و دیگر راه‌حل‌های آینده موردنیاز است را با همان نرم‌افزار یکپارچه به شما ارائه دهد.

یک راه‌حل ERP تقریباً همه بخش‌های سازمان را مدنظر می‌گیرد و بنابراین مهم است افرادی که در انتخاب یک پلتفرم جدید مشارکت دارند با چشم‌انداز استراتژیک سازمان همسو شوند و همچنین با کسانی که تحت تأثیر انتخاب کاربران نهایی تا مدیران ارشد قرار می‌گیرند، مشورت کنند.

برخلاف سیستم‌های ERP قدیمی، انتخاب و اجرای سیستم‌های تیم‌یار ابری معمولاً توسط متخصصین نرم‌افزار و برنامه‌نویسی هدایت می‌شوند و این سیستم‌ها به طور معمول از بهترین بخش‌های عملیاتی کسب و کار ساخته می‌شوند که می‌توانند در جلسات طراحی تعریف و استفاده شوند تا سیستم بر اساس تخصص هر کاربر استقرار یابد.

Cloud پیاده‌سازی سریع‌تر، مقرون به‌صرفه‌تر و ارتقا ساده‌تری را ارائه می‌دهد

استفاده از بهترین شیوه‌های ارائه‌شده توسط فروشنده یا گزینه‌های از پیش تعیین‌شده پیکربندی می‌تواند استقرار سریع‌تر را با هزینه کم‌تری پشتیبانی کند اما همچنین به فرهنگی نیاز دارد که تغییرات را بپذیرد و توانایی جذب سریع فرایندهای جدید را داشته باشد؛ در مقابل، تمام سیستم‌های اصلی ابر بسیار قابل تنظیم هستند. می‌توان زمان بیشتری را در هنگام اجرا در مناطقی که تمایز استراتژیک معنا دارد، صرف کرد.

صرف وقت در فرایند انتخاب برای تعیین روش مناسب برای سازمان شما سود طولانی‌مدت خواهد بود و درک این تفاوت‌ها باعث می‌شود موارد تجاری که انتخاب شما را توجیه می‌کنند بسیار دقیق‌تر و جامع‌تر باشد.

سفر به ابر، تغییر چشمگیری در نحوه مصرف و عملکرد فناوری در افراد درون سازمان ایجاد می‌کند

شفافیت در تصمیم‌گیری و ارتباطات از طریق عملیات مداوم تأثیر قابل توجهی در اجرا دارد چرا که بسیار مهم است تشخیص دهیم نحوه انجام کار تغییر خواهد کرد و اعضای تیم در یادگیری فرایندهای جدید به پشتیبانی نیاز دارند. در این میان مدیریت تغییر و آموزش؛ سنگ‌بنای تحول موفقیت‌آمیز است و این اصل می‌تواند یک منطقه تمایز در طی فرایند انتخاب Cloud ERP باشد. لازم به ذکر است؛ تیم اصلی و گزینه‌های آموزش کاربر نهایی، دستیاران شغل از قبل ساخته شده یا کمک‌های داخلی و استفاده از هوش مصنوعی از فروشنده‌ای به فروشنده دیگر متفاوت است؛ تجزیه و تحلیل گزینه‌های پشتیبانی و آموزش هر فروشنده، در فرایند انتخاب می‌تواند به وضوح تصمیم‌گیری برای اجرای ERP جدید و به چگونگی ارائه پیشرفت، کمک کند.

افزایش شانس موفقیت با انتخاب یک ERP درست برنامه‌ریزی‌شده

یک پروژه ERP به درست برنامه‌ریزی شده، خطرات را کاهش داده و شانس موفقیت را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد؛ انتخاب ERP مناسب، به تجزیه و تحلیل کامل نیازها و فرایندهای کسب و کار نیاز دارد. شما به تیمی که مسئول جمع‌آوری نیازها و تهیه اسناد تخصصی باشد نیاز دارید و برای برنامه‌ریزی فرآیند و جمع‌آوری نیازها، داشتن یک رویکرد سیستماتیک با منابع باتجربه که کاملاً با دستورالعمل‌های فعلی و آینده شرکت آشنا هستند، مهم است. 

ERPایرانی و دانش‌بنیان تیم‌یار یکی از بهترین گزینه‌های انتخاب مدیران تلاشگر در عرصه موفقیت است. امروز نرم‌افزار یکپارچه تحت وب تیم‌یار؛ نسخه ۴ تیم یار خود را عرضه کرده و به اینکه تکنولوژی و فناوری اطلاعات هر ثانیه در حال تغییر و به‌روزرسانی است معتقد است و خود را همسو با این پیشرفت‌ها، فعال نگه داشته است و بهبود کارایی بخش‌های مختلف نرم‌افزار و دسترسی بیشتر مدیران کسب و کار به قابلیت‌های جدید و کارآمد دغدغه تیم‌یار دانش‌بنیان و ایرانی است.

همچنین تیم‌یار یکپارچه در قالب دو روش اختصاصی و ابری، در پنج بسته‌ی تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار ادونس، تیمچه استور، تیمچه تله ورک و تیمچه صرافی دیجیتال ارائه می‌شود.

پشتیبانی آنلاین و تلفنی تیم‌یار می‌تواند زمینه اعتماد مدیران کسب و کارهای مختلف را ایجاد کند و شما به عنوان رهبر یک تجارت می‌توانید با آسودگی خاطر از امنیت و پشتیبانی از محصولات تیم‌یار در فضای کسب و کار خود بهره ببرید.

 

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار

 

گردآورنده خبر: کبری محمدی

منبع: www.erpnews.com