با همکاری و فعالیت مداوم دو تیم توسعه ساختاری و کاربردی در تیم‌یار، به زودی شاهد نخستین تغییرات مهم در مسیر حرکت به سمت تیم‌یار نسخه 4 خواهیم بود. اصلی‌ترین تغییرات صورت گرفته در این بروزرسانی عظیم، فراهم‌سازی بستر لازم برای تیم‌یار ابری و مقدمات راه‌اندازی سرویس فروشگاه یکپارچه آنلاین (تیمچه) بوده است.

فراهم شدن این بستر، نیازمند بررسی دقیق و هماهنگی‌ بین بخش زیرساخت، واحد توسعه‌ی نرم افزار، تضمین کیفیت و دیگر واحدها بود که تاکنون این فرآیند مطابق با برنامه‌ در حال پیشرفت و طی چند ماه آینده نیز شاهد ثمرات آن خواهیم بود. حال که چهارمین آپدیت بزرگ تیم‌یار در راه است، بد نیست نگاهی اجمالی به مهم‌ترین تغییرات آن داشته باشیم:

  • سرعت بارگذاری تیم‌یار: در تیم‌یار 4، سرعت لود ماژول ها تا چند برابر سریع‌تر از قبل می‌شود.
  • بهبود اطمینان: تغییرات زیرساخت به نحوی است که مشکلاتی همچون کرش، خارج شدن سرور از دسترس کاربران و… به حداقل خواهند رسید.
  • مقیاس‌پذیری بهتر: تیم‌یار 4 با هر کسب و کاری در هر اندازه تطبیق پیدا می‌کند.
  • پشتیبانی ساده‌تر: تغییرات تیم‌یار 4، این امکان را فراهم می‌کند که بتوان اشکالات احتمالی را در زمانی کوتاه‌تر کشف و نسبت به رفع آنان اقدام کرد.
  • توسعه سریع‌تر: در تیم‌یار 4، تغییرات زیرساخت به توسعه‌دهندگان این فرصت را می‌دهد که بتوان امکانات درخواستی مشتریان (تدک) را با سرعتی بیشتر در اختیار آن‌ها قرار دهند.

ضمن اینکه مطابق با زمان‌بندی و برنامه همیشگی، اواخر خرداد ماه سال 1399، تیم توسعه کاربردی 226 به‌روز‌رسانی خود را با قابلیت‌های جدید به درخواست مشتریان عزیز به بخش‌های مختلف نرم افزار ERP تیم‌یار، ارائه دادند. در تصویر زیر، لیست ماژول‌هایی که در این هفته به‌روز‌رسانی شده‌اند را مشاهده میکنید،که با کلیک روی آیکن هریک از آن‌ها، جزئیات تغییرات در «پورتال باشگاه مشتریان تیم‌یار»، در بخش «به‌روز‌رسانی های سال 1399» نمایش داده می‌شود. (برای مشاهده قابلیت ها لازم است عضو یا مشتری باشگاه مشتریان تیم یار باشید)