ویژگی جدید برای تیمچه

تیم‌یار از سه امکان جدید در آخرین نسخه فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه پرده‌برداری کرد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، نسخه جدید راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی تیمچه با سه امکان جدید «امکان تعریف مشخصات توصیفی کالا یا خدمات»، «امکان تعریف ویژگی‌های کالا یا خدمات» و «امکان تعیین کالاها یا خدمات مرتبط و باندل‌های فروش» به بازار نرم‌افزاری کشور معرفی شد.

امکان تعریف مشخصات توصیفی کالا یا خدمات

فروشندگان و ارایه‌دهندگان خدمات می‌توانند در آخرین نسخه از فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه با توجه به مشخصات محصول یا خدمت مورد ارایه، تعداد نامحدودی از انواع مشخصات توصیفی را برای هریک از محصولات یا خدمات فروشگاه آنلاین خود تعریف کنند. این مشخصات توصیفی می‌توانند شامل مواردی مانند وزن، ابعاد، جنس و مانند این باشند. مهم‌ترین مزیت این ویژگی فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه، امکان تعریف دسترسی موقت به بخشی از این مشخصات توصیفی‌ست؛ به‌شکلی که فروشندگان می‌توانند بسته به سیاست‌های فروش یا عوامل مختلف زمانی یا جغرافیایی، بخشی از این مشخصات توصیفی را برای گروهی از مشتریان یا تمامی خریداران فعال یا غیرفعال کنند.

امکان تعریف ویژگی‌های کالا یا خدمات

تیمچه تنها فروشگاه‌ساز اینترنتی کشور است که فروشندگان را محدود به تعداد مشخصی ویژگی برای محصولات یا خدمات‌شان نمی‌کند. فروشندگان و ارایه‌دهندگان خدمات می‌توانند با استفاده از این امکان، تعداد نامحدودی ویژگی برای محصولات یا خدمات خود تعریف و مسیر سفارش‌گذاری و خرید را برای مشتریان و خریداران فروشگاه اینترنتی خود دقیق‌تر و شفاف‌تر کنند. بر این اساس، فروشندگان قادر هستند خصوصیات قابل انتخاب در هنگام خرید، مانند رنگ، سایز، برند و مانند این‌ها را برای هر محصول تعریف و بسته به سیاست‌های فروش بخشی از این ویژگی‌ها را برای تمام یا بخشی از مشتریان‌شان فعال یا غیرفعال کنند.

امکان تعیین کالاها یا خدمات مرتبط و باندل‌های فروش

آخرین به‌روزرسانی فروشگاه‌ساز آنلاین تیمچه امکان پیشنهاددهی کالاها یا خدمات مرتبط با هر کالا یا خدمت و تعریف تخفیفات ویژه برای خرید گروهی (تعریف باندل) در اختیار فروشندگان و ارایه‌دهندگان خدمات کشور قرار گرفته است. فروشندگان می‌توانند کالاها یا خدمات مرتبط، میزان تخفیف در صورت خرید گروهی، و اجباری یا اختیاری بودن خرید کل محصولات یک باندل را تعریف و همچنین سیاست‌های تخفیفی گروهی یا انفرادی مختلفی را برای محصولات یا خدمات خود تعریف کنند.

فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه تنها فروشگاه‌ساز اینترنتی موجود در بازار است که علاوه بر امکان راه‌اندازی سریع فروشگاه اینترنتی با استفاده از قالب واکنش‌گرا روی دامنه‌ دلخواه، و فروش حضوری تمامی فرایندهای خودکار یکپارچه‌سازی شعب، حسابداری، حسابداری فروش، سفارش فروش، پیش فاکتور، قرارداد فروش، فاکتور فروش، برگشت از فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، مدیریت انبارها، مدیریت محصول، مدیریت پرداخت آنلاین، مدیریت آنلاین صورت حساب‌های مشتریان، داشبورد و باشگاه مشتریان و موجودی انبار یکپارچه را به‌صورت یکجا به کاربران ارایه می‌کند.

 تیمچه، راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی