تیم‌یار از معماری جدید وبسایت این مجموعه با بهره‌مندی از امکانات راهکار «دید» رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، هم‌زمان با رونمایی از معماری جدید وبسایت این مجموعه، «دید»، راهکار مدیریت یکپارچه وبسایت تیم‌یار، با امکانات و ابزارهای متنوع به‌طور رسمی به مخاطبان و کاربران این مجموعه معرفی شد.

این راهکار نوین مزایای متنوعی در اختیار کسب‌وکارهای فعال در فضای دیجیتال و بستر اینترنت قرار می‌دهد.

یکپارچگی واقعی

دید به کسب‌وکارها امکان می‌دهد بدون مراجعه به هیچ درگاه شخص ثالثی و مستقیما از طریق ماژول سایت ERP خود، قالب، صفحه‌ها و معماری تمامی وبسایت‌های خود را مدیریت کنند. این رویکرد ضمن افزایش چشم‌گیر امنیت و حذف نرم‌افزارهای رابط به کسب‌وکارها امکان می‌دهد به‌آسانی فروشگاه اینترنتی محصولات و خدمات، درگاه‌های دریافت اطلاعات از مشتریان، و درگاه‌های انتشار اخبار، اطلاعیه‌ها و مقالات خود را در یک نشانی اینترنتی و به‌شکلی یکپارچه به مخاطبان خود عرضه کنند. همچنین کسب‌وکارها می‌توانند بدون نیاز به پلاگین‌های واسط و پیچیده کلیه اطلاعات مورد نظرشان را مستقیما از وبسایت‌های سازمان به سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ERP خود منتقل و برای آن‌ها جریان‌های کاری متنوع تعریف کنند.

سرعت بارگذاری بسیار بالا

محتوای موجود در صفحه‌های مختلف وبسایت‌ها در «دید» مستقیما از اسناد بارگذاری‌شده در ماژول اسناد ERP تیم‌یار فراخوانی می‌شوند. بدین‌ترتیب بدون نیاز به بارگذاری مجدد محتوا در سامانه‌ها و درگاه‌های شخص ثالث، با اعمال هر تغییر روی سند مرجع هر صفحه از وبسایت، به‌صورت خودکار و درلحظه، صفحه مربوطه به‌روزرسانی می‌شود. دید با پشتیبانی از کدهای HTML و سازگاری با فریم‌ورک Bootstrap کاربران را قادر می‌سازد، صفحه‌های وبسایت خود را به شکل دلخواه طراحی کنند.

 سهولت مدیریت

رابط کاربرپسند مدیریت محتوای دید به سازمان‌ها امکان می‌دهد توسط کاربرانی با سطح متوسط دانش HTML وبسایت خود را مدیریت و سفارشی‌سازی کنند و لزوم به‌کارگیری نیروهای پلاگین‌نویس و متخصص را کاملا برطرف می‌کند. حتی در صورت عدم نیاز به سفارشی‌سازی صفحه‌های وبسایت، سازمان‌ها می‌توانند توسط کاربرانی فاقد دانش HTML نیز به‌سرعت صفحه‌های وبسایت خود را مدیریت کنند.

 کاهش هزینه‌ها

با استفاده از راهکار «دید»، کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای می‌توانند بدون نیاز به صرف هزینه‌های مالی و زمانی مرتبط با توسعه و بهینه‌سازی پلاگین‌های رابط، کلیه تغییرات مورد نیازشان را در وبسایت خود پیاده‌سازی کنند. همچنین کاربران دید نیازی به پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت مواردی مانند خرید قالب‌ها و افزونه‌های مختلف دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا ندارند.

 راهکار دید با ساختار یکپارچه، سرعت بالا و با قابلیت به‌روزرسانی وبسایت از طریق ماژول‌های ERP تیم‌یار، کلیه امکانات یک CMS کامل را ارایه می‌دهد. از جلمه این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان انجام تغییرات در وبسایت تنها با بارگذاری اسناد مربوطه در ERP تیم‌یار
  • امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب در لحظه با استفاده از Drag and Drop
  • امکان ایجاد بی‌نهایت صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری
  • ساختار بسیار منعطف باکسی و متنی
  • امکان ویرایش و شخصی‌سازی بدون محدودیت باکس‌ها در وبسایت
  • مدیریت آسان صفحات و محتوا فقط با چند کلیک
  • سرعت لود صفحه‌ها در کم‌تر از یک ثانیه

«دید»، به عنوان یک CMS کاملا بومی با رابط کاربرپسند و سازگار با اتمسفر شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی طراحی و عرضه شده است و برای بازدید از وبسایت جدید تیم‌یار با استفاده از امکانات دید، می‌توانید به نشانی زیر مراجعه کنید.

www.club.teamyar.com