ششمین دوره انتخابات مجمع هیأت مدیره سازمان امور صنفی تهران ۲۹ آبان ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که در این میان به انتخاب نمایندگان شرکت‌های نرم‌افزاری، موسس شرکت تیم‌یارکیش نیز حضور خواهد داشت.

مجید ناقدی‌نیا چندین سال است که در حوزه فناوری‌های جدید نرم‌افزاری فعالیت دارد که نتیجه تلاش سالیان وی طراحی و ساخت اولین نرم‌افزار ERP ایرانی است که این محصول با تکیه بر دانش بومی است که به عنوان یک محصول دانش بنیان ثبت شده و چندین سال است روانه بازار شده است و مدیران موفق کسب و کار این نرم‌افزار را به عنوان مسیری آسان و سریع برای پیشبرد اهداف خود انتخاب کرده‌اند.

 

 

موسس شرکت تیم‌یار کیش در خصوص علاقه خود به تکنولوژی و ارتباطات گفت؛ این علاقه سبب شد، تا علم و دانش خود را در این حوزه افزایش دهم و بر اساس آن بتوانم نیاز مجموعه‌های کسب‌و‌کار خود را با استفاده از نیروهای متخصص داخلی و بدون نیاز به برون‌سپاری رفع کنم.

وی عنوان کرد؛ باور ایجاد تحول در کسب‌وکارها توسط یک نرم‌افزار یکپارچه و نیاز به اطلاعات روز، و در کنار آن نیز علاقمندی من به موضوع‌ها و چالش‌های جدید برآنم داشت که در سال ۱۳۸۸ مجدد فعالیت خود را در طراحی و توسعه نرم‌افزاری جدید با یک رویکرد متفاوت و نوین آغاز کنم.

ناقدی نیا تصریح کرد؛ ایده کلی من تولید نرم‌افزار جامعی بود که کاربران عمومی کسب‌وکارها در اصناف و صنایع مختلف اعم از کارکنان، مدیران و مشتریان آن‌ها، بتوانند به سادگی نیازهای روزمره کسب وکارشان را (ارتباطات، مالی، اداری، پرسنلی، بازرگانی و …) بدون نیاز به تخصص در حوزه IT رفع کنند؛ سال‌ها، تجربه و فعالیت در زمینه‌های مختلف داخلی و بین المللی، من را با نیازهای مشاغل مختلف آشنا و در بسیاری از موارد مسلط کرد، تا آنجا که دانستم چگونه تکنولوژی و IT را به خدمت بگیرم و نهایتاَ تصمیم به آغاز طراحی، تولید و توسعه “نرم‌افزار مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار”  گرفتم. 

وی با اشاره به انتخاب نام تیم یار برای نرم‌افزار مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار تولید شده توسط متخصصین ایرانی خاطرنشان کرد؛ در دنیای تکنولوژی به این نوع نرم‌افزار‌ها Enterprise Resource Planning به معنای “برنامه‌ریزی منابع سازمان” گفته می‌شود، البته بیشتر با مخفف ERP نیز خوانده می‌شود.

موسس شرکت دانش بنیان تیم‌یار “یکپارچه و هوشمند‌سازی کسب‌وکارها” را مهم‌ترین هدف طراحی و توسعه تیم یار برشمرد و ادامه داد؛ مکانیزه و خودکارسازی کسب‌وکارهای علاقمند به این فناوری تحت وب از اهداف مهم دیگر طراحی تیم یار است.

حضور موسس شرکت تیم یار به عنوان یکی از داوطلبین ششمین انتخابات مجمع هیأت مدیره سازمان امور صنفی رایانه‌ای استان تهران

وی از انگیزه خود در خصوص ثبت نرم‌افزار تیم‌یار گفت؛ این شرکت برای کلیه مشاغل مورد تقاضا با کمک خودشان برنامه توسعه دارد، چرا که احساس خوشایند کار با نرم‌افزار پرقدرت تیم‌یار و کمک فراوان آن در مدیریت واحدهای مختلف و حتی پراکنده، حسی است که علاقه‌مندم همه‌ی صاحبان کسب‌وکار آن را تجربه کنند.

ناقدی‌نیا با اشاره به تجربیات خود همچون زندگی ۱۸ ساله در خارج از کشور و همکاری با ملیت‌های مختلف در کسب و کارهای تخصصی خود افزود؛  ایران در فراوانی سرمایه انسانی با ارزش است و می‌توانم با توجه به این تجربیاتم توضیح دهم که، سرمایه انسانی جوان، خلاق، متخصص، ارزان و فراوانی که در ایران وجود دارد به جرأت در هیچ کجای دنیا پیدا نمی‌شود، ولی متاسفانه، همین سرمایه بی نظیر به سرعت در حال مهاجرت و در حال جذب شدن به شرکت‌های بزرگ خارجی هستند.

وی ادامه داد؛ با توجه به این موضوع تمرکز خود را روی متخصصان برنامه نویس و همچنین، متخصصین مرتبط با صنعت نرم افزاری گذاشته و همیشه بر این سرمایه ارزشمند سرمایه گذاری کرده و میکنم.

ضرورت برنامه‌ریزی در جهت حفظ سرمایه انسانی در داخل کشور

موسس شرکت دانش بنیان و ایرانی تیم یار کیش با اشاره به ششمین انتخابات مجمع هیأت مدیره سازمان امور صنفی رایانه‌ای تصریح کرد؛  حفظ و توسعه اکوسیستم نخبگان جهت جلوگیری از فرار مغزها با  تهیه و اجرای برنامه، ایجاد بانک اطلاعاتی رتبه بندی و ارزیابی بین المللی متخصصین حوزه نرم افزار جهت کاربری اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی، ایجاد رگولاتوری نرم‌افزار و  ایجاد هاب صادرات نرم افزار از مهم ترین اهداف و برنامه های نماینده تیم یار در انتخابات پیش رو است .

موسس شرکت تیم‌یار به عنوان یکی از نمایندگان شرکت‌های نرم‌افزاری در حوزه ERP در ششمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان امور صنفی تهران حضور دارد. قابل ذکر است؛ شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی ونرم افزار عضو سازمان امور صنفی رایانه‌ای استان تهران می‌توانند با مراجعه به کارتابل شرکت خود و انتخاب و تأئید نماینده تیم‌یار در قسمت استشهادیه انتخابات، در اجرای برنامه ها و اهداف ذکر شده همراهی و همکاری کنند.

 به امید روزی که ایران عزیزمان در پناه خداوند متعال با مردمانی قوی و سربلند، خودکفایی را تجربه کنند.

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار