نخستین نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا با حضور فعال تیم‌یار به کارخود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، نخستین نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا با حضور فعال این مجموعه نرم‌افزاری در کنار بیش از 150 شرکت‌کننده از میان بازرگانان، تولیدکنندگان، کارآفرینان و نمایندگان کشورهای ایران، روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان و قرقیزستان به کار خود پایان داد.

مدیران شرکت تیم‌یار که در این نمایشگاه به معرفی آخرین توانمندیها، محصولات و خدمات این مجموعه پرداختند، موفق شدند مذاکرات تجاری گسترده‌ای با مسئولان و مدیران سازمان‌ها و صنایع مختلف داخل و خارج از کشور انجام دهند. همچنین مقاماتی مانند عزیز منصوری، رییس اداره همکاری‌های تجاری وزارت امورخارجه، کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه، علا‌الدین بروجردی نماینده سابق مجلس و معاون فعلی بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد، علیرضا جعفری دبیر برگزاری نمایشگاه، امیرعابدی رییس اتاق بازرگانی ایران و قزاقستان، ذبیح‌الله اعظمی نایب رییس دوم کمیسیون کشاورزی مجلس، دنیل ابی‌رایُف رییس اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان قرقیزستان و...، در غرفه تیم‌یار حضور و از توانمندی‌های تکنولوژیک این مجموعه دانش‌بنیان بازدید کردند.

در این نمایشگاه علاوه‌بر حضور شرکت‌های بین‌المللی، شرکت‌های تولیدی و غیرتولیدی داخلی نیز به معرفی خدمات و محصولات خود پرداختند. این نمایشگاه فرصت‌های مناسبی برای تبادل آرا، بررسی امکان همکاری‌های چندجانبه در چارچوب اتحادیه اوراسیا و توسعه سهم بازار شرکت‌های ایرانی در این منطقه استراتژیک را در اختیار کسب‌وکارهای حاضر در این نمایشگاه قرار داد.

همچنین فضای گفت‌وگوی ایجاد شده به بهانه این نمایشگاه، فرصت مناسبی برای برگزاری جلسات میان‌سازمانی و داخلی با محوریت امکانات نرم‌افزاری تیم‌یار در اختیار این مجموعه و نمایندگان کسب‌وکارهای مجهز به نرم‌افزارهای تیم‌یار قرار داد. 

نخستین نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا که با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی از 18 تیرماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده بود، در عصرگاه 21 تیرماه با حجم قابل قبولی از بازدیدکنندگان به کار خود پایان داد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}