تیم یار دولتی

  به نظر من یکى از بخش‌هاى مهمى که می‌تواند اقتصاد مقاومتى را پایدار کند، کار همین شرکت‌هاى دانش‌‌‌بنیان است؛ این یکى از بهترین مظاهر و یکى از مؤثرترین مؤلفه‌‌‌هاى اقتصاد مقاومتى است.

مقام معظم رهبری

«نرم افزار تیم یار در حوزه دولتی» محصول شرکت دانش بنیان تیم‌یار است که با هدف کمک به حرکت ارگان‌های دولتی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک، با هدف تأمین تمامی نیازهای یک ارگان دولتی، با حداقل 100 کارمند فعال و با تأکید بر امنیت بسیار بالا تولید شده است.

 

 

سفارشی‌سازی از طریق SDK:

طراحی و توسعه حرفه­ ای، هم‌گام با استفاده از تکنولوژی روز در «نرم افزار تیم یار در حوزه دولتی» زمان پاسخ به نیازهای دولتی را بسیار کوتاه کرده است. امکاناتی که این راه‌کار برای سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی سیستم در اختیار سازمان­‌ها قرار می‌دهد، منجر به انعطاف فوق‌العاده‌ای در پاسخگویی به تغییرات سازمانی و نیازهای روز افزون و جدید شده است و می­‌توان همراه با توسعه سازمان، نرم افزار را توسعه داد.

ماژولار بودن:

بر خلاف نرم افزارهای سنتی، «نرم افزار تیم یار در حوزه دولتی» به گونه‌ای طراحی شده است که هر جزء آن، قادر به انجام وظایف به صورت مستقل باشد ولی با اجزاء دیگر نیز به خوبی و هدفمند در ارتباط باشد.

پایگاه‌ داده یکپارچه:

بخش‌های مختلف سازمان از يک پايگاه‌ داده به صورت يکپارچه استفاده می‌کنند و گسستگی بین داده‌ ها وجود ندارد و داده ‌ها، به صورت تکراری و زائد نیز ثبت نمی‌شوند.

ارتباط برون‌سازمانی:

اين راه‌کار قادر است تعامل مستقيمي با افراد بيرون سازمان مانند مشتريان و تأمين‌كنندگان ايجاد كند. آن ها مي‌توانند با دسترسي تعریف شده به نرم افزار، علاوه بر دريافت گزارش‌ها و اطلاعات مورد نياز، اقدامات خود را با سازمان انجام دهند.

ایجاد بستر امن:

می‌توان هر نوع بستر امنی برای تبادل اطلاعات و اطلاع‌رسانی، درون و بین سازمانی و با مخاطبان ایجاد کرد. (IP Restriction، توکن و پیامک OTP، اثر انگشت، همگام‌سازی با Active Directory، بستر امن SSL 1024, 2048 بسته به نوع درخواست)

دورکاری:

همکاران و مسئولین شما، با نظارت شما در هر زمان و مکان و به صورت کنترل شده، می‌توانند فعالیت­‌های خود را از هر مکانی انجام دهند.

بهره‌وری و کاهش هزینه:

مدیریت و نظارت دقیق بر فعالیت­‌های سازمان، بدون وابستگی به زمان و مکان، باعث افزایش بهره­‌وری بیش از 30% در سازمان می­‌شود که می‌تواند منجر به  کاهش هزینه‌های پرسنلی و اداری  شود.

سایر مزایای برجسته:

کمک به تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری با توجه به ایجاد تصویری کامل از سازمان،  برنامه‌ریزی یکپارچه و متوازن، دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات، بهبود اثر بخشی فعالیت‌های اجرایی و اداری، حذف دوباره­ کاری‌ها، مشارکت فراگیر پرسنل شاغل در تمامی زمینه­‌های فعالیت سازمانی و کاهش حجم مستندات از دیگر مزایای «نرم افزار تیم یار در حوزه دولتی» است.

 ماژول های تیم یار در حوزه دولتی

    2*Intel Xeon 2.4Ghz

پردازنده

حافظه

64GB

هارد دیسک

800GB SSD*2

900GB SATA

سیستم عامل

کلیه نسخه‌های مایکروسافت ویندوز

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد " تیم یار در حوزه دولتی" فرم زیر را تکمیل نمایید .

دریافت اطلاعات نرم افزار تیم یار درحوزه دولتی

تیم یار دولتی