تیم یار در حوزه تحقیقات

   تیم‌یار در حوزه تحقیقاتی

نرم افزار تیم‌یار در حوزه تحقیقاتی، یکپارچه و تحت وب پیاده سازی شده و برای بهبود مدیریت شرکت های تحقیقاتی یا پژوهشی شما طراحی و تولید شده است.

نرم افزار تحقیقاتی تیم یار شامل بخش های حسابداری، مالی، انبارداری، خزانه داری، اموال، پرسنلی، حضور و غیاب، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، خرید و فروش، اخبار، دبیرخانه و اسناد، مدیریت پروژه، نظرسنجی، پست الکترونیکی و ... می باشد که به صورت ماژول های مجزا و در ارتباط با یکدیگر ارائه می گردد.

مدیریت منابع سازمان MIS و IBS

مدیریت منابع انسانی HRM

مدیریت مالی و حسابداری

مدیریت ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی

مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

اتوماسیون اداری

مدیریت تامین کالا و خدمات

مدیریت دانش

 

با تهیه "نرم افزار تیم یار در حوزه تحقیقاتی" می توانید:

هزینه های پرسنلی و اداری را بیش از 50 درصد کاهش دهید.

با سرعت و دقت، مدیریت فرآیندها و گردش کار سازمان خود را مدیریت نمایید.

بستری امن برای تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی درون شرکتی و برون شرکتی و با مشتریان ایجاد نمایید.

همراه با توسعه سازمان خود، نرم افزار در اختیارتان را توسعه دهید.

تیم اجرایی شما در هر زمان و مکان (دورکاری) با نظارت شما می تواند فعالیت های خود را از طریق بستری امن در اینترنت انجام دهد.

مدیریت و نظارت دقیق بر فعالیت های شرکت یا موسسه، بدون وابستگی به زمان و مکان خاصی داشته باشید.

و ده ها امکان و قابلیت متنوع و کاربردی دیگر

 

ماژول های تیم‌یار در حوزه تحقیقاتی:

سازمان ها همواره در تلاشند تا سطح بهره وری خود را از طریق مدیریت کارا و استفاده بهینه از منابع ارتقاء دهند. در این راستا، شرکت هایی موفق هستند که با عملکرد صحیح و بهینه موجب افزایش کارایی و بهره وری سازمان خود گردند. این مساله زمانی مسیر می شود که مدیران ابزار لازم برای مدیریت صحیح را در اختیار داشته باشند. این ابزارها در قالب نرم افزارهای یکپارچه کسب و کار ارائه شده اند. نرم افزارهای یکپارچه کلیه فعالیت های سازمانی اعم از اتوماسیون مالی (شامل: حسابداری، انبارداری، خرید، فروش، خزانه داری، اموال و بهای تمام شده)، اتوماسیون اداری، مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدیریت منابع انسانی (HR)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، مدیریت پروژه و کنترل و بررسی تمامی فعالیت های سازمانی را به صورت کاملا تحت وب دربر می گیرند.

در نرم افزارهای جزیره ای اطلاعات به طور جداگانه جمع آوری می شوند و بدین ترتیب، بین اطلاعات تناسب و ارتباط مستقیم وجود ندارد. مثلا، قیمت تمام شده ای که توسط حسابداری صنعتی تهیه می شود با بهای تمام شده تولید همخوانی ندارد و این عدم هماهنگی به علت گردش ناصحیح اطلاعات بین واحد مالی، تولید و انبار است؛ همچنین، سیستم حضور و غیاب با نرم افزار حقوق و دستمزد ارتباط مستقیم ندارد و در نتیجه اطلاعات به طور خودکار به این نرم افزار منتقل نمی شود.

 

تیم یار پاسخگوی نیاز سازمان ها است

 

تیم یار به عنوان یک محصول دانش بنیان و نوآور، از جدیدترین فناوری روز IT بهره گرفته است. ویژگی های فنی منحصر به فردی که در طراحی و معماری تیم یار به کار رفته، باعث شده است که کاربران بدون نیاز به تخصص های خاص و پیچیده، با سهولت با نرم افزار ارتباط برقرار کنند.

در طراحی نرم افزار تیم یار یکپارچگی و جامع بودن مد نظر قرار گرفته؛ بدان معنا که نیاز سازمان ها به داشتن اتوماسیون های متعدد و به عبارتی مجمع الجزایر نرم افزارها از بین می رود. در نتیجه، سرعت و راندمان انجام امور بالا رفته و بهره وری سازمان ها افزایش می یابد.

تیم یار در حوزه تحقیقات