این روزها کشورهای مختلف سراسر دنیا با بیماری ویروسی روبه‌رو هستند که نه تنها ضرر عظیمی به بنیاد نیروی انسانی وارد کرده است بلکه پایه‌های اقتصاد کشور‌های مختلف را نیز به لرزه انداخته و با معضلات متفاوتی رو‌به‌رو ساخته است‌.

حال با توسعه روز‌افزون تکنولوژی‌ها و افزایش ابزارهای مختلف تسهیل‌کننده امور در عصر ارتباطات و تکنولوژی روبه‌رو هستیم و می‌بایست از این فرصت به نحو درستی در پیشبرد اهداف کاری و شخصی خود استفاده کنیم.

امروزه همگی ما شاهد مخاطرات مختلفی هستیم که در هر روز زندگی ما در حال رخ‌دادن هستند و هر کدام به نحوی گوشه‌ای از زندگی شخصی و کاری ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند که نیاز است با استفاده از تکنولوژی‌ها و ایده‌های جدید و کاربردی، هر کدام از این مخاطرات را به نفع خودمان تغییر دهیم و بهترین برداشت را داشته باشیم.

 

 

در زمینه مسائل شخصی و زندگی روتین خویش و با وجود همه‌گیری بیماری ویروسی که سراسر جهان را در برگرفته است، نیاز هر شخص به انجام واجبات زندگی خود به صورت مجازی و  غیرحضوری بیش از پیش نمایان‌تر شده است، که این خود نشان از بالارفتن جایگاه علم و تکنولوژی در زندگی فردی و اجتماعی و خبر از دنیایی به‌روز بر پایه وب و ابر را به ما می‌دهد و ضروری است زندگی خود را به این سمت سوق دهیم.

همچنین در زندگی کاری، نیاز به استفاده از ظرفیت‌های مذکور دنیای پیشرفته، این ضرورت را به ما نشان داده و شاهد آن هستیم کسب‌و‌کارهایی که روش سنتی مدیریت را رها کرده‌اند و وارد دنیای پیشرفته وب و اینترنت شده‌اند؛ حرف نخست بازارهای رقابتی دنیا را می‌زنند و موفق‌تر و پیروزتر از همیشه در مسیر اهداف و پیشرفت‌های روزافزون خویش استوارتر قدم برمی‌دارند.

یکی از مهم‌ترین ابزارهای به روز مدیریت برای رسیدن به موفقیت‌های متمادی استفاده از ظرفیت نرم‌افزارها و محیط اینترنتی و ابری موجود در جهان است؛ ابزاری جدید و به‌روز برای مدیریتی پیشرفته؛ همچون نرم افزار یکپارچه جامع تحت وب کسب و کار تیم‌یار.

گفتنی است، در دنیای پیچیده و پرمخاطره امروز، یکی از ابزارهای کاربردی برای دستیابی به آینده‌ای درخشان در حوزه کسب‌و‌کار تخصصی خود، نرم‌افزار تحت وب تیم‌یار است که جایگاه نخست در جهان را برای مدیران به ارمغان می‌آورد.

حال اهمیت آن در جایی نمایان می‌شود که برای حفظ موجودیت کسب‌و‌کار خود و رسیدن به منابع مالی مناسب مد‌نظر و حفظ ارتباط با مشتری در دنیای مجازی امروز نیاز به یک نرم‌افزار یکپارچه تحت وب است که تمام دغدغه‌های یک مدیر را مد‌نظر گرفته و در هر مرحله راه‌حلی مبتنی بر علم و تکنولوژی ارائه دهد.

تیم‌یار نرم‌افزار ERP نام آشنای دانش‌بنیان ایرانی، در کنار تمامی قابلیت‌های خود در راستای یکپارچگی کسب‌و‌کار و مدیریت آسان تمامی بخش‌ها، راه‌حلی تحت عنوان  تیم‌تله‌ورک (Team TeleWork) “برنامه دورکاری” را ارائه داده است تا صاحبان کسب‌و‌کارها در این روزهای کرونایی و محدودیت‌های کسب‌و‌کاری که برای حفظ سلامتی انسان‌ها در نظر گرفته شده، بتوانند به علت دورکاری و شرایط پیش آمده با استفاده از این برنامه، علاوه بر چک‌کردن گزارش‌ها و نوع فعالیت نیروهای خود در جهت انجام وظایف محوله، بتوانند روابط خود با مشتریانشان را از طریق این برنامه و ERP تیم‌یار حفظ کنند و سفارشات را دریافت و خدمات خود را بدون هیچ خللی ارائه دهند.

لازم به ذکر است؛ برای گذر از این دنیای پیچیده سرشار از راه‌حل‌های مختلف علمی بر پایه تکنولوژی‌های روز دنیا می‌بایست با شناخت صحیح و استفاده از ظرفیت‌های موجود درست و هم‌تراز با نوع فعالیت خویش، با موفقیت گذر کرد تا آینده‌ای روشن را برای خود و جامعه خویش رقم بزنیم و در این بین تیم‌یار انتخابی جامع و درست در این راستا است.