تیم‌یار ابری، همچنان یکپارچه
زیرساخت ERP تیم‌یار تغییر اساسی ‌کرد.

 

شرکت تیم‌یار، همگام با فناوری‌های روز دنیا همچنان در حال پیشرفت و توسعه روزافزون با هدف یکپارچه و هوشمند سازی کسب و کارها می‌باشد. هم مسیری اهداف تیم‌یار در راستای اهداف و دست یافته‌های ERP‌های برتر دنیا و تبدیل آن به برندی محبوب، در میان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، از جمله چشم اندازهای اصلی این محصول نرم افزاری است.

این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه ERP منحصربه ‌فردی را برای تمامی بخش‌های مورد نیاز یک سازمان، به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید و هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش آن است. نرم افزار یکپارچه ERP تیم‌یار نیز مانند تمامی نرم افزارهای بزرگ دنیا، به صورت پیوسته در حال توسعه و افزودن قابلیت‌های جدید است. یکی از محوری‌ ترین و بی بدیل‌ ترین قابلیت‌های در حال توسعه ERP تیم‌یار، دستیابی و ارائه خدمات ابری مطابق با استانداردهای روز دنیا است که تا پایان سال ۱۳۹۹، در این مجموعه از آن رونمایی خواهد شد. همانطور که در خبرهای قبلی به تفصیل به خدمات ابری ERP تیم‌یار، پرداختیم، سیستم ابری، فضایی نامحدود برای ذخیره سازی اطلاعات می‌باشد که هیچ گاه از بین نخواهد رفت. با این روش، صاحبان مشاغل دیگر نیازی به تهیه سیستم‌های گران قیمت جهت ذخیره سازی اطلاعات خود ندارند و تا حد قابل توجهی در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد. لازم به ذکر است، خدمات رایانش ابری (Cloud Computing) از مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ به صورت رسمی در سایت این شرکت، صفحه‌ای کامل و مجزا را به خود اختصاص داده و شروع به فعالیت کرده است که جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. 

تعرفه‌های تیم‌یار ابری

از این رو شرکت تیم‌یار در تلاش است تا خدمات ابری ارزان قیمت بی سابقه‌ای را تا پایان سال جاری در اختیار تمامی هموطنان و صاحبان مشاغل، قرار دهد. خدمات ابری در ظاهر یک عبارت است اما تمامی اهل فن، بدان آگاهند که ارائه خدمات ابری، نیازمند ساختار گسترده‌ای است. ساختاری که در حدود ۲ سال و اندی است که تمامی متخصصان شرکت تیم‌یار، در حال ساخت، اصلاح و توسعه آن می‌باشند. در همین راستا، جدیدترین به روزرسانی بزرگ تیم‌یار و ارائه نسخه ۴ در ماه‌های آینده، به دنبال بستر سازی ارائه خدمات ابری ایجاد شده است.

سرانجام، نسخه ۴ تیم‌یار، به زودی ارائه خواهد شد، (به امید خدا تا پایان آذر ماه ۱۳۹۹) و در این به روز رسانی اقداماتی به شرح ذیل انجام خواهد گرفت:

 1. امکان استفاده از یک نرم افزار تیم‌یار نصب شده برای چندین سازمان و شرکت بزرگ و کوچک (با نصب یک تیم‌یار بر روی یک سرور می‌توان به چندین مشتری خدمت ابری داد، در حالیکه در نسخه ۳ تیم‌یار باید برای هر مشتری یک تیم‌یار مجزا نصب می‌شده است)
 2. ایجاد process جدید برای هر ماژول (تبدیل از dll به exe)
 3. امکان توزیع  ماژولهای تیم‌یار بر روی سرورهای مختلف به منظور ایجاد (HA (high availability (در این قابلیت می‌توان چند سرور برای تیم‌یار داشت و درخواست‌ها را به سمت آن‌ها توزیع کرد و در صورت عدم دسترسی به یکی از سرور‌های تیم‌یار، سرور دیگر پاسخ درخواست کاربر را می‌هد )
 4. امکان استفاده از MySQL به صورت کلاستر ( در این قابلیت، می‌توان چند سرور db داشت و همه آن‌ها هم زمان در دسترس باشند تا در صورتی که یکی از آن‌ها با مشکل مواجه شد و یا توان پردازشی کاهش پیدا کرد، درخواست‌ها بین سرورها، توزیع شود و  از کندی سیستم جلوگیری کند.)
 5. یکپارچگی حساب کاربرهای پورتال‌ (سایت) و کاربرهای اصلی تیم‌یار ( ورود با یک نام کاربری و رمز عبور واحد)

در ساختار تیم‌یار ۴ تمامی ماژول‌ها به پروسس‌های مجزا و مستقل تبدیل شده‌اند که این عدم وابستگی، عدم وجود lock و حافظه مشترک بین ماژول‌ها علاوه بر بالا بردن سرعت، باعث می‌شود در صورت بروز مشکل، تنها ماژول دارای مشکل متوقف شود و بقیه سیستم به کار عادی خود ادامه دهند. این تغییر ساختار، باعث شده بررسی و یافتن مشکلات احتمالی در نرم افزار بسیار ساده تر از قبل شود و سرعت بروز‌رسانی افزایش یابد. از این پس، ما شاهد کمترین قطعی سرور نسبت به قبل خواهیم بود و امکان توسعه ماژول‌های تیم‌یار با زبان‌های مختلف برنامه نویسی نیز، فراهم شده است. نکته حائز اهمیت با این تغییر ساختار، سرعت بارگذاری اولیه تیم‌یار است که نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است.

مزایای کاربردی نسخه ۴ تیم‌یار به شرح زیر است:

 • توانایی پشتیبانی از مشتریان با تعداد کاربران میلیونی هم زمان
 • افزایش سرعت یافتن خطا‌ها و رفع آن
 • بالا رفتن سرعت توسعه قابلیت‌های جدید
 • ارائه خدمات ارزان‌تر نسبت به گذشته
 • توسعه پذیری با دیگر زبان‌های برنامه نویسی 
 • قابلیت ارائه ERP تیم‌یار در سطح جهان و قابلیت رقابت با دیگر محصولات خارجی
 • افزایش امنیت و ثبات کاربری
 • ارائه websocket برای دریافت لحظه ای داده ها به client
 • مطابق با تکنولوژی‌های روز جهان (کاملا ایرانی)

امیدواریم تا بتوانیم بهترین ارائه دهنده خدمات ابری ERP در ایران و جهان باشیم و رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب نماییم.

 

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار
تعرفه‌های تیم‌یار ابری