تیمچه استور- هایپرمارکت

 

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، تیمچه هایپرمارکت، اولین نسخه‌ی تخصصی از فروشگاه‌ساز اینترنتی تیمچه، برای راه‌اندازی چابک فروشگاه‌های آنلاین هایپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالاهای تندرو، و سوپرمارکت‌ها بهینه‌، شخصی‌سازی و به بازار معرفی شده است.

در این راهکار، ضمن ارایه‌ی تمامی قابلیت‌ها و امکانات مورد نیاز برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین، تصاویر و مشخصات کلیه کالاهای هایپرمارکتی موجود در بازار (شامل انواع مواد غذایی، کالاهای بهداشتی، مواد شوینده و…) از پیش بارگذاری و آماده قرارگیری در سبد فروش هایپرمارکت‌ها و سوپرمارکت‌های آنلاین کشور شده است. با بهره‌مندی از این امکان، ضمن حذف کلیه هزینه‌های زمانی، اقتصادی و تجهیزات مورد نیاز برای تهیه تصاویر و محتوای فنی محصولات قابل ارایه در هایپرمارکت‌ها و سوپرمارکت‌های آنلاین، تا ۸۰ درصد در زمان مورد نیاز برای راه‌اندازی این فروشگاه‌های اینترنتی صرفه‌جویی می‌شود.

 

تیمچه استور- هایپر

 

تیمچه، اولین محصول نرم‌افزاری فروشگاه‌داری اینترنتی‌ ایران است که علاوه بر رابط کاربری فروشگاه‌ساز و فروش حضوری، تمامی فرایندهای خودکار یکپارچه‌سازی شعب، حسابداری، حسابداری فروش، سفارش فروش، پیش فاکتور، قرارداد فروش، فاکتور فروش، برگشت از فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، مدیریت انبارها، مدیریت محصول، مدیریت پرداخت آنلاین، مدیریت آنلاین صورت حساب‌های مشتریان، داشبورد و باشگاه مشتریان و موجودی انبار یکپارچه را به‌صورت یکجا به کاربران ارایه می‌کند.

از مهم‌ترین مزایای کاربردی این فروشگاه‌ساز اینترنتی می‌توان به هوشمندسازی و حذف فرایندهای دستی فروش و خرید، چابکی و خودکارسازی آنی فرایندهای ثبت سفارش و ارسال، امکان مدیریت مشتریان به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های بازاریابی، و ارایه گزارشات مالی و حسابداری لحظه‌ای و منعطف اشاره کرد.

 

 تیمچه، راهکار جامع فروشگاه‌داری اینترنتی