دنیا در حال گذار از فناوری اطلاعات (IT) به فناوری داده های ذخیره شده (DT) است و امروزه کسانی که به Data Technology در حوزه کسب و کارهای مبتنی بر تکنولوژی و اینترنت توجه می‌کنند، می‌توانند سهم بیشتری در بازار پیدا کنند و کسب و کار خود را توسعه دهند.

در این مرحله، تمامی تکنولوژی‌های روز دنیا با هدف تسهیل فعالیت‌های انسان اعم از زندگی شخصی و محل کار، در حال پیشرفت و تکامل هستند.

در عرصه فعالیت‌های اجتماعی، نرم افزارهایی با قابلیت‌های متفاوتی به کمک صاحبان مشاغل آمده است که سعی در تسهیل روند کاری، کاهش نیروی انسانی و صرفه جویی هزینه‌ها را به همراه دارد.

نرم افزار تیم‌یار، یکی از شاخص ترین این نرم افزارها است که سعی کرده تمامی ویژگی‌های متعدد نرم افزارهای کوچک اما کاربردی روز دنیا را به صورت یکپارچه در فضای تحت وب ارائه دهد.

 

 

 

اگر تا به حال مدیران برای مدیریت پروژه‌های خود، حسابداری، موجودی انبار و … از نرم افزارهای متفاوتی استفاده می‌کردند، تیم‌یار با قابلیت‌های جدید و به روز، تمامی امکانات را به صورت یکجا در اختیار آن‌ها قرار داده و امکان ارتقا به فضای دلخواه هر مدیر باتوجه به نیازهای مجموعه را دارد.

در واقع نرم افزار ERP تیم‌یار یا برنامه‌ریزی منابع سازمان، یک سیستم نرم افزاری ماژولار است که با هدف یکپارچه‌سازی فرایندهای اصلی کسب‌و‌کارها در یک سیستم واحد، طراحی شده است.

قصد داریم مقایسه کاملی میان قابلیت‌های نرم افزار تیم‌یار و نرم افزارهای مطرح دنیا همچون ‌Microsoft Teams، transparent business، Monitask، Google Drive، Screenshot Monitor، WebWork، Talygen، Screenmeter، Taskulu، اکثر نرم افزارهای تحت وب تولید، حسابداری، منابع انسانی در زمینه‌های فروشگاه آنلاین، دورکاری، ERP و … به عنوان منبعی کامل و جامع، در هفته‌های آتی منتشر کنیم.

این منبع شامل ریزترین جزئیات قابل مقایسه از قابلیت‌های موجود در نرم افزار تیم یار و علل برتری این نرم افزار یکپارچه تحت وب و کاملا ایرانی بوده و در حال تحقیق، توسعه و بررسی توسط متخصصین و مهندسین شرکت تیم‌یار می‌باشد.

لازم به ذکر است 2 مقاله با عناوین (مقایسه سیستم‌های ERP بر اساس قابلیت‌ها و زیر‌سیستم‌ها)، و (مقایسه نرم‌افزار‌های مدیریت پروژه با زیرسیستم مدیریت پروژه تیم‌یار) که پیشتر توسط متخصصین شرکت تیم‌یار، به نگارش درآمده است منابع کاملی پیرامون مقایسه قابلیت‌های این نرم افزار بوده است و قصد داریم طی این اقدام جدید، از دیدگاه موردی و جزئی، این قابلیت ها را مورد بررسی قرار دهیم.

برای اطلاع از منابع تکمیلی با بخش خبری تیم‌یار همراه باشید…