تخفیف ویژه

به مناسبت آغاز به کار فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات تیم‌یار، کلیه محصولات این مجموعه به مدت یک هفته با ۱۰ درصد تخفیف ویژه عرضه می‌شوند.

پیرو به‌روزرسانی فروشگاه آنلاین محصولات و خدمات تیم‌یار، هردو نسخه اختصاصی و ابری نرم‌افزار ERP تیم‌یار، هردو نسخه اختصاصی و ابری نرم‌افزار صرافی دیجیتال تیم‌یار، و هردو نسخه تولیدی-صنعتی و بازرگانی-تجاری نرم‌افزار محاسبه بهای تمام شده بها از روز شنبه ۲۲ خردادماه لغایت شنبه ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰ با ۱۰ درصد تخفیف ویژه عرضه می‌شوند.

فروشگاه اینترنتی تیم‌یار به‌عنوان درگاه اصلی عرضه آنلاین محصولات و خدمات متنوع این مجموعه نرم‌افزاری امکان خرید آنی مدیران سازمان‌ها و صنایع را فراهم ساخته و برای موبایل، دسکتاپ و تلویزیون‌های هوشمند کاملا بهینه‌سازی شده است.

کاربران باشگاه مشتریان تیم‌یار از این پس می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه از اطلاعات دوره‌های متنوع آموزشی، پیشنهاد بسته‌های متنوع محصول و خدمت، و تخفیفات دوره‌ای محصولات و خدمات تیم‌یار برخوردار شوند.

مدیران کسب‌وکارها و صنایع کشور می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان تیم‌یار به نشانی www.club.teamyar.com از آخرین پیشنهادات و تخفیفات اختصاصی تیم‌یار به‌محض انتشار باخبر شوند.

فروشگاه آنلاین تیم‌یار