در تاریخ ۹۶.۰۳.۰۲ تغییرات و قابلیت های جدیدی به نسخه ۱.۴۸ تیم یار “استاندارد” و “ادونس” اضافه گردید که این قابلیت ها عبارتند از:

 

لیست تغییرات:

 

 

 

ماژول حسابداری

 

اضافه کردن حساب شناور به حسابهای بانک (خزانه داری)

امکان انتخاب شناور هنگام ایجاد حسابهای بانکی در خزانه داری ایجاد گردید. بدین صورت که اگر حساب بانک، شناور اجباری باشد و شناورهایی به آن متصل باشند، می توان به ازای هر شناور برای آن حساب، یک حساب بانکی ایجاد نمود. همچنین برای هریک از آنها قابلیت تعریف دسته چک و کارتخوان وجود دارد.
بر اساس این تغییرات کلیه بخش های نقد پرداختنی، نقد دریافتنی، چکهای پرداختنی، اختتامیه و افتتاحیه خزانه داری، مغایرت گیری، کپی اطلاعات سازمان ها و خروجی برخی از گزارشات نظیر “دفتر عملیات نقدی” دستخوش تغییراتی قرار گرفت.

 

وضعیت انتقال ماژول حسابداری به GUI2

اکثر تمپلیت های ماژول حسابداری به واسط کاربر گرافیکی GUI2 منتقل شده است. لازم به توضیح است که برخی موارد کنترلی نیاز به اصلاح، تکمیل و تست بیشتر و دقیق تری دارند که به محض آماده سازی کامل آنها و تست نهایی؛ در به روز رسانی های آتی اعلام خواهد شد.

 

 

ماژول صرافی

 

ایجاد تغییرات در سفارشات

قابلیت هایی نظیر امکان تعیین کاربران تأییدکننده برای بخشهای “ارز مورد معامله” و “تسویه” و اجباری بودن هریک از آنها، عدم امکان امضای سفارش بدون انجام تأییدهای اجباری، اضافه شدن ستون نام حساب برای هریک از روش های پرداخت، نمایش حسابهای مشتریان و رابط مشتریان از ماژول مشتری(CRM)، و امکان ثبت حساب شخص به صورت خودکار برای مشتریانی که در ماژول حسابداری حساب ندارند و همچنین ایجاد تغییراتی در فیلدهای بخش سفارش و نحوه محاسبات آنها و مهم تر از همه ثبت خودکار فاکتور خرید یا فروش به ازای هر سفارش پس از کامل کردن آن، انجام و اضافه گردید.

 

 

ماژول گزارش

 

ایجاد گزارشات زیر:

  • گزارش اسناد – فاکتور مشتری در ماژول حسابداری
  • گزارش مشتریان بدهکار/ بستانکار در ماژول حسابداری
  • نسخه جدید گزارش تراز آزمایشی حسابها در ماژول حسابداری
  • نسخه جدید گزارش تراز آزمایشی اشخاص در ماژول حسابداری
  • گزارش ریز گردش کالا در ماژول انبار
  • گزارش وضعیت فاکتورهای فروش- مشتری در ماژول فروش

 

 

ماژول فروش

 

ایجاد فاکتور فروش بر مبنای حواله
با ایجاد این قابلیت امکان ثبت فاکتور فروش به ازاء حواله انبار بوجود آمده است.

در فاکتور فروش هنگام ایجاد فاکتور جدید در لیست سند مبنا فقط حواله های تعدادی انبار نمایش داده می شود.

اگر در فاکتور مشتری انتخاب شده باشد فقط انبار های همان مشتری نمایش داده می شود.

 

ماژول خرید

 

ایجاد فاکتور خرید بر مبنای رسید

در فاکتور خرید هنگام ایجاد فاکتور جدید در لیست سند مبنا فقط رسید های تعدادی انبار نمایش داده می شود.

اگر در فاکتور مشتری انتخاب شده باشد، فقط رسیدهای همان مشتری نمایش داده می شود.

 

ماژول مشتری

 

تغییر فیلدهای اشخاص حقیقی در CRM

فیلدهای حقیقی در پورتال مشتری مطابق تصویر تغییر داده شد.

در مورد فیلد تاریخ انقضای کارت که فقط نیاز به سال و ماه دارد، امکان تغییر کنترل تاریخ وجود نداشت و برای این فیلد ورودی متنی با فرمت تاریخ ایجاد شد.

قابلیت اضافه شدن خودکار کاربر به مشتری در پورتال نیز اضافه شده است
 
اضافه کردن مشتری جدید در پورتال

کاربر پورتال برای اینکه بتواند مشتری ایجاد کند باید خودش مشتری باشد.

مشتری موجود می تواند با شماره موبایل یا پست الکترونیک خود به عنوان کلمه عبور و پسوردی که در ماژول پورتال برای او تعریف می شود وارد پورتال شود.
در زمان تعریف پسورد برای مشتری در ماژول پورتال، اگر شماره موبایل یا پست الکترونیک برای مشتری تعریف نشده باشد، باید همانجا تعیین شوند.
همچنین برای اینکه کاربر بتواند به ماژول مشتری در پورتال دسترسی داشته باشد باید عضو گروهی باشد که به ماژول مشتری در پورتال دسترسی دارد.
با ورود کاربر در پورتال خود و کلیلک بر روی مشتری، نام خود و سایر رایط های خود را در لیست مشاهده می کند.
با کلیلک بر روی مشتری جدید می تواند مشتری جدیدی اضافه کند.
با کلیک بر روی نام خود یا هر یک از رابط ها در لیست می تواند اطلاعات مربوطه را ویرایش کند.
مشتری جدید اضافه شده از طریق پورتال در ماژول های پروفایل و مشتری غیر فعال است و در لیست با آیکون به رنگ خاکستری دیده می شود و پس از فعال شدن به رنگ نارنجی نمایش داده می شود.
اگر مشتری جزو حذف شده ها باشد، با آیکون خاکستری به همراه ضرب در نمایش داده می شود.

ماژول پرسنلی

اضافه شدن قابلیت تغییر شیفت پرسنل

در قسمت زمان‌های کاری، بخشی با عنوان «ویرایش شیفت» فراهم آورده شده است. کاربر می‌تواند با ایجاد یک درخواست تغییر شیفت، زمان کاری یک روز را با روز دیگری از یک تقویم کاری دیگر جایگزین کند.

قابل ذکر است که سایر تقویم‌هایی که در جایگزینی شیفت کاری به‌کار گرفته می‌شوند در حکم و در فیلد «سایر تقویم‌ها» انتخاب می‌شوند.

باید اشاره کرد جهت اضافه کردن و تایید درخواست تغییر شیفت، دو دسترسی «درخواست تغییر شیفت» و «تایید درخواست تغییر شیفت» در بخش دسترسی‌ها باید به کاربران اعطا شود. همچنین این امکان وجود دارد که بتوان تعیین کرد که شیوه‌ی تایید درخواست شیفت به‌‌صورت تایید همه و یا تایید حداقل یکی از تاییدکنندگان باشد؛ بدین منظور در زبانه‌ی «دسترسی‌ها» در یک پرونده، فیلد «ویرایش شیفت: همه» در نظر گرفته شده است.