در دنیای پرسرعت امروز در حوزه فناوری‌های نوین، نرم افزار یکپارچه تحت وب تیم‌یار همچنان در صدر بازارهای رقابتی کشور قرار دارد و شما به عنوان یک مدیر علاقمند به موفقیت می‌توانید با تیم‌یار در مسیر پیروزی به آسودگی قدم بزنید و از درخشش خود در این راه برای همیشه انرژی مثبت دریافت کنید.

شرکت تیم‌یار کیش امروز به دلیل افتخارات بسیار و تیم جوان و متخصص خویش به خود می‌بالد چرا که توانسته اعتماد فعالان حوزه امنیت اطلاعات و فناوری کشور را به خود جلب کند و مانند همیشه در صدر بدرخشد. لازم به ذکر است یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب تیم‌یار توسط شرکت‌های فعال در حوزه امنیت اطلاعات حفظ اطلاعات به صورت محرمانه  در این نرم افزار ERP یکپارچه تحت وب ایرانی است.

 

 

تیم‌یار مفتخر است اعلام کند، بزرگ‌ترین تولید کننده محصولات امنیتی ایران در حوزه ICT  با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه و اندوخته‌های علمی و عملی با هدف صیانت از سرمایه‌های اطلاعاتی کشور به جمع تیم‌یاری‌ها پیوست، لازم به ذکر است مأموریت مهم این شرکت بزرگ، ارائه راهکارهای یکپارچه امن فضای مجازی با تکیه بر تولید محصولات و خدمات بومی در ایران و کشورهای همسو است که تیم‌یار دانش بنیان ایرانی یک انتخاب کاملا آگاهانه و کاربردی در جهت انجام موفقیت‌آمیز این مأموریت ارزشمند برای آن شرکت بوده است.

چشم انداز این تولیدکننده بزرگ مبدل شدن به سرآمدترین شرکت فناور در تأمین امنیت فضای مجازی ایران و کشورهای همسو از منظر سهم بازار، کیفیت خدمات و محصولات است که به زودی این هدف ارزشمند با تیم‌یار محقق خواهد شد.

این رویداد، برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات تیم‌یار است و این رخداد بر تیم‌یاری شدن سایر شرکت‌ها با هدف موفقیت تأکید می‌کند.

 

شما نیز می‌توانید هم اکنون با اطمینان خاطر تیم‌یاری شوید