نشست گروهی تیم یار

دومین نشست شورای راهبری مدیران تیم‌یار در سال ۱۴۰۰ با هدف بررسی برنامه‌های توسعه‌ای پیش روی این مجموعه‌ نرم‌افزاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، در این نشست ضمن ارایه و بررسی خلاصه عملکرد هریک از مدیریت‌های عملیاتی و ستادی این مجموعه‌ نرم‌افزاری و دانش‌بنیان، اهداف توسعه‌ای پیش روی این مجموعه در سه حوزه‌ نرم‌افزار محاسبه بهای تمام شده «بها»، نرم‌افزار ERP تیم‌یار، و نرم‌افزار تولید «ثمر» تشریح و بررسی شد.

نرم‌افزار محاسبه بهای تمام شده بها با قدرت به پیش می‌رود

به‌رغم شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، نرم‌افزار محاسبه بهای تمام شده بها از طرف مدیران مالی مجموعه‌های تولیدی و صنعتی کشور با استقبال خوبی مواجه شده است. بها تنها نرم‌افزار محاسبه قیمت تمام شده کشور است که توانایی انجام انواع محاسبات و عملیات پیچیده حسابداری صنعتی را به شکلی مستقل از نرم‌افزار مالی مستقر در سازمان‌ها در اختیار مدیران مالی قرار می‌دهد. این راهکار نرم‌افزاری پیشرفته ضمن برخورداری از امکان ورود داده‌ از اکسل (Excel) امکان فرمول‌نویسی و تعریف بی‌نهایت سطوح محرک را در مسیر محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته و محاسبه بهای تمام شده کالای تولید شده در اختیار متولیان محاسبه قیمت تمام شده سازمان‌ها و کارخانجات قرار می‌دهد. بها که کم‌تر از یک ماه است توسط مجموعه تیم‌یار به بازار معرفی شده است در دو نسخه بازرگانی و تجاری (ویژه شرکت‌های تجاری، بازرگانی و خدماتی)، و تولیدی و صنعتی (ویژه کارخانجات و صنایع تولیدی) با قیمتی به‌صرفه و امکاناتی بی‌نظیر در دسترس مدیران مالی کشور قرار گرفته است.

قیمت رقابتی نرم‌افزار ERP تیم‌یار در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها

نرم‌افزار ERP تیم‌یار (در دو نسخه‌ بازرگانی و خدماتی و تولیدی و صنعتی) که بیش از دوازده سال است با توسعه مداوم امکانات و خدمات به‌شکلی یکپارچه، جامع و تحت وب در اختیار مدیران کسب‌وکارهای کوچک تا کلان‌مقیاس کشور قرار گرفته است، در پی تغییر سیاست‌های قیمت‌گذاری در سال ۱۴۰۰ و با هدف تسهیل امکان تجهیز کسب‌وکارهای تولیدی کوچک و قیمت‌گذاری متناسب و به‌صرفه، مورد استقبال صنعتمردان کشور قرار گرفته و نوید از آتیه‌ای درخشان می‌دهد. مدیران تولید تیم‌یار که در حال حاضر روی توسعه‌ نسخه آفلاین این نرم‌افزار متمرکزند، به‌زودی خبرهای خوشی در این خصوص منتشر خواهند کرد.

خبر آمد ثمری در راه است…

در پی بیش از یک سال تحقیق و توسعه و بررسی ضرورت‌ها و نیازهای نرم‌افزاری مدیران تولید، مدیران کارخانه، و مدیران برنامه‌ریزی تولید با هدف ارایه یک راهکار جامع و کارآمد تخصصی تولید توسط جمعی از متخصصان مجموعه نرم‌افزاری تیم‌یار، انتظار می‌رود نخستین نسخه از نرم‌افزار تولید این مجموعه با نام تجاری «ثمر» به‌زودی به بازار نرم‌افزاری کشور معرفی شود. این راهکار نرم‌افزاری ضمن برطرف کردن خلا نرم‌افزارهای تخصصی تولید در کشور با امکانات متنوع خود، گام مهمی در مسیر خودکارسازی و هوشمندسازی تولید کارخانجات و صنایع تولیدی کشور محسوب می‌شود.

این جلسه که در مجموع شصت و هفتمین نشست شورای راهبری مدیران تیم‌یار محسوب می‌شود، به‌صورت ماهانه و با حضور کلیه مدیران عملیاتی و ستادی این شرکت برگزار می‌شود.

 توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار