مسعود جعفرپور، رئیس اداره کار جنوب شهرستان کرج، از مجموعه تیم‌یار بازدید کرد. در این بازدید که با معرفی بخش‌های مختلف مستقر در مجموعه تیم‌یار انجام شد، طرفین فرصت‌های گسترش تعاملات فرهنگی و زمینه‌های اشتغال‌زایی مشارکتی برای متخصصان بومی شهرستان کرج را بررسی کردند.

 

 

مجید ناقدی‌نیا، مدیرعامل تیم‌یار کیش، در این بازدید ضمن عنوان این نکته که تیم‌یار امروز افتخار کارآفرینی برای حدود صد نفر از جوانان متخصص کشور را در کارنامه‌اش دارد، افزود: «تمام تاکید ما بر ایجاد محیطی پویا، قانون‌مدار و ایمن برای متخصصان سه استان البرز، تهران و قزوین در تیم‌یار بوده است و امیدواریم در این امر به شکلی قابل قبول عمل کرده‌ باشیم.» 

ناقدی‌نیا در ادامه با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ کوتاه‌ و میان‌مدت تیم‌یار در بازارهای درون و برون‌مرزی، تاکید کرد: «عصر تکنولوژی، عصر ظرفیت‌های بی‌مرز است. ما نیز با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، انتظار داریم طی دو ساله آتی با توسعه سرمایه‌های انسانی و تکیه بر توانمندی متخصصان کشورمان، گام‌های موثری در اعتلای نام کشورمان در جهان برداریم.»

 

 

جعفرپور، رئیس اداره کار جنوب شهرستان کرج، ضمن تاکید بر نقش ویژه کارآفرینان حوزه تکنولوژی در نگهداشت سرمایه‌های انسانی متخصص افزود: «اهتمام شبانه‌روزی ما و تمامی خدمتگزاران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تقویت بسترهایی‌ست که به ایجاد، حفظ و معرفی کارآفرینان نمونه و فرصت‌های مناسب اشتغال جوانان و در نهایت تحقق “جهش تولید” مد نظر مقام معظم رهبری کمک می‌کنند.» این مقام مسئول در ادامه ضمن بیان خرسندی از اقدامات انجام شده در مجموعه تیم‌یار، ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد حضور شایسته این مجموعه به‌عنوان یک کارآفرین نمونه در عرصه‌ استان البرز و کشور باشد.

 

 

و برگزاری انتخابات کارگری‌ با مشارکت تمامی کارکنان

انتخابات نماینده کارگران تیم‌یار کیش با حضور سهیلا محمدی، پیمان سیاح البرزی، و فرید محمد میرزایی، به‌عنوان اعضای هیئت رئیسه این انتخابات و جعفر امینی، نماینده اداره کار استان البرز، برگزار شد.

در این انتخابات الکترونیکی که طی هفته دوم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ با مشارکت ۸۱ نفر از کارکنان تیم‌یار کیش برگزار شد، علی کوشکی با حداکثر آرا به‌عنوان نماینده کارگری این مجموعه در اداره کار شهرستان کرج و نرگس رهی نیز به‌عنوان نماینده علی‌البدل انتخاب شدند.

 

 

این رخداد که در راستای ارتقای رضایتمندی کارکنان، تسریع و تسهیل ارتباطات درون و برون‌سازمانی پرسنل و مجموعه، و مشارکت بیش‌ازپیش طرفین در فعالیت‌های فرهنگی سطح استان و کشور برگزار شد، یکی دیگر از گام‌های تعالی تیم‌یار کیش در مسیر حمایت از سرمایه‌های انسانی متخصص و بومی استان البرز محسوب می‌شود.

 

 

 توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار