ولنسی هوم

 

مجید ناقدی‌نیا، مدیرعامل تیم‌یار کیش، در ادامه بازدیدهای خود از کسب‌وکار همراهان تیم‌یار در راستای هم‌افزایی و تعامل در مسیر تعالی متقابل دو سازمان، از مجموعه مبلمان ولنسی هوم بازدید کرد.

در این نشست پرهام ایزدپناه، مدیرعامل مبلمان ولنسی، ضمن ابراز این نکته که امروز ۱۰ درصد از سهم اشتغال‌زایی کشور به فعالان عرصه تولید مبلمان تعلق دارد، توسعه بیش از پیش نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی را در این زمینه اقدامی ضروری خواند. او ضمن ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت‌ها و تدابیر اندیشیده شده توسط تیم متخصصان تیم‌یار در راستای بومی‌سازی این نرم‌افزار برای کاربرد در کسب‌و‌کارهای صنعت مبلمان، چشم‌انداز این همکاری را روشن توصیف کرد.

 

ولنسی هوم

 

قابل ذکر است، مجموعه مبلمان ولنسی به عنوان یکی از همراهان فعال در حوزه صنایع مبلمانِ تیم‌یار، فعالیت تجاری خود را از سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه کالاهای با کیفیت و منحصر‌به‌فرد در زمینه مبلمان مدرن مطابق با استانداردهای کشورهای اروپایی آغاز کرده است و در حال حاضر تمامی محصولات این مجموعه دارای گواهی ثبت طرح صنعتی از اداره مالکیت صنعتی بوده و تولید و توزیع تمامی محصولات منحصرا در اختیار این مجموعه قرار دارد.

 

ولنسی هوم

 

بازدیدها و دیدارهای مجموعه تیم‌یار کیش به منظور آشنایی بیشتر با فرآیند کسب‌و‌کارهای مختلف ادامه دارد.

 

 توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار