بازدید از تسکو

 

در این بازدید که با حضور مدیران عامل و جمعی از مدیران ارشد دو سازمان برگزار شد، طرفین ضمن طرح ایده‌ها و مسیرهای توسعه‌ همکاری متقابل، برخی ویژگی‌های اختصاصی و کاربردی ERP تیم‌یار برای تولیدکنندگان صنعتی و بزرگ‌مقیاس را بررسی کردند. جمال جعفری، مدیرعامل تسکو، در این بازدید نیل به هماهنگی و یکپارچگی، کاهش هزینه‌های اقتصادی، زمانی و انسانی، و دست‌یابی به چابکی و هوشمندی را از مهم‌ترین دستاوردهای این سازمان به‌واسطه استقرار و استفاده از راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی تیم‌یار دانست.

 

تسکو

 

این کارآفرین ضمن طرح این نکته که تسکو امروز از مطرح‌ترین برندهای تولیدکننده‌ی قطعات جانبی رایانه و تلفن همراه کشور است، تاکید کرد: «سیاست‌های توسعه بازار و هدف‌گذاری رشد صادرات محصولات تسکو نیازمند خروج از سامانه‌ها و نرم‌افزارهای جزیره‌ای و استقرار راهکاری بود که ضمن حفظ امنیت اطلاعات، سادگی در استفاده، و پشتیبانی مناسب، ظرفیت‌های لازم برای استخراج گزارشات آنی و جامعی را که مدیران دپارتمان‌های مختلف‌مان به آن‌ها نیاز داشتند، در اختیارمان بگذارد. بر همین اساس بود که پس از بررسی‌های مطول، از سال ۱۳۹۵ نرم‌افزار ERP تیم‌یار را انتخاب و در تسکو مستقر کردیم.»

 

تسکو

 

ناقدی‌نیا، مدیرعامل تیم‌یار، ضمن تاکید بر همکاری مستمر طرفین به‌منظور گسترش روزافزون قابلیت‌های تیم‌یار در تمامی بسترهای فعالیت تسکو تصریح کرد: «با توجه به فعالیت روبه‌رشد کارخانجات تسکو و گسترش مداوم ساختار‌های نیازمند یکپارچه‌سازی در این مجموعه، سازوکاری اندیشیده‌ایم که با تعامل و پشتیبانی گسترده، متخصصان تیم‌یار در تمام طول مسیر رشد تسکو همگام، همراه، و پاسخگوی نیازهای مختلف این مجموعه باشند.»

 

محصولات تسکو

 

جعفری با اشاره به این که تسکو امروز از تمامی سیستم‌ها و ماژول‌های تیم‌یار فعالانه استفاده می‌کند، افزود: «ما تیم‌یار را نه یک همراه، که شریک نرم‌افزاری تسکو می‌دانیم. تیم‌یار با ایجاد تعاملی مثبت توانسته رابطه و هماهنگی خوبی را با مجموعه تسکو برقرار کند. تاکنون هیچ نگرانی‌ای در خصوص رشد هماهنگ این همکار نرم‌افزاری خود به موازات رشد تسکو نداشته‌ایم و امیدواریم همیشه با همین روال به همکاری و پشرفت متقابل ادامه دهیم.»

 

 توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار