با پیشرفت فناوری اطلاعات، کسب و کارها نیاز دارند، امور محاسباتی و مدیریتی خود را در همه جا و همه زمان انجام دهند و همچنین بتوانند، این امور را بدون داشتن سخت افزار و نرم افزارهای گران قیمت، کنترل کنند. رایانش ابری، به تمامی این نیازها، پاسخ داده است.

سیستم ابری، فضایی نامحدود برای ذخیره سازی اطلاعات می‌باشد که هیچ گاه از بین نخواهد رفت.

با این روش، صاحبان مشاغل دیگر نیازی به تهیه سیستم‌های گران قیمت جهت ذخیره سازی اطلاعات خود ندارند و تا حد قابل توجهی در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد.

همگی آگاهیم در عصر فناوری، سرعت در انجام امور مدیریتی و کسب و کار، به مسئله‌ی بسیار مهمی تبدیل شده است که با استفاده از این روش، تمرکز بر روی انجام امور اساسی، بسیار افزایش داشته است.

 

 

از همین رو، مفتخریم که یکی از ارائه دهندگان خدمات رایانش ابری (Cloud Computing) به مشتریان و تمامی هموطنان خود در ایران و جهان باشیم و به اطلاع برسانیم؛ رایانش ابری شرکت تیم‌یار، امروز مورخ 1399/04/04 به صورت رسمی در سایت این شرکت، صفحه‌ای کامل و مجزا را به خود اختصاص داده و شروع به فعالیت کرده است.

خدمات ابری تیم‌یار، که به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده، شامل 4 محصول مهم تیمچه Store، تیمچه Telework، تیم‌یار Standard، و تیم‌یار Advance می‌باشد. 

 • تیمچه Store، یک فروشگاه آنلاین یکپارچه است و با هدف صرفه جویی در زمان و سهولت دسترسی به تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل سیستم پرسنلی، موجودی انبار، پورتال و … در هر زمان و مکان به صورت هماهنگ و یکپارچه، شروع به فعالیت کرده است و مورد استفاده صاحبان مشاغل کوچک فروشگاهی و صنوف مختلف قرار می‌گیرد.
 • تیمچه Telework، نیز با هدف تسهیل روند دورکاری برای صاحبان مشاغل تولید شده است و در زمان وقوع هر بحرانی با ارائه یک دفترکار کامل شما را از محیط شرکت و یا کارخانه، بی نیاز می‌کند. این خدمت توسط تمامی مشاغل که به صورت دورکار فعالیت می کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تیم‌یار Standard، ارائه دهنده فضایی یکپارچه متشکل از اتوماسیون اداری، پرسنلی، حسابداری، مدیریت پروژه، انبار و … می‌باشد و تمامی نیازهای واحدهای خدماتی، بازرگانی، صنعتی و تولیدی را برطرف نموده و با به کارگیری آن‌ها بر بستر ابری می‌توان به راحتی شرکت، کارخانه و واحد تولیدی خود را در هر زمان و هر مکان مدیریت و کنترل کرد. به‌طور دقیق، “تیم‌یار استاندارد” به شرکت‌ها و موسساتی که در حوزه بازرگانی، خرید و فروش کالا یا خدمات به‌صورت داخلی یا بین‌المللی فعالیت می‌کنند، صرافی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌های زنجیره‌ای، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی و کلیه حوزه‌های غیر تولیدی توصیه می‌شود.
 • تیم‌یار Advance، ارائه دهنده فضای یکپارچه تکمیلی است که ماژول های تولید و خدمات پس از فروش را نیز شامل می شود و برای تکمیل نیازهای واحدهای خدماتی، بازرگانی، صنعتی و تولیدی، مورد استفاده قرار می گیرد. به‌طور دقیق، نسخه “ادونس” ERP مدرن تیم‌یار به شرکت‌‌ها، هولدینگ‌ها و سازمان‌های متوسط، بزرگ و بسیار بزرگ دولتی و خصوصی در حوزه‌ صنعت ازجمله کارخانه‌های تولیدی، توصیه می‌شود.

شایان ذکر است، اطلاعات کامل این خدمات در صفحه مربوط به خدمات ابری تیم‌یار، به راحتی در دسترس قرار گرفته است.

در ادامه  قابلیت‌های عمومی خدمات ابری تیم‌یار را به اختصار معرفی خواهیم کرد:

 • تحت وب برای کلیه امکانات، سیستم‌ها و زیر سیستم‌ها
 • خدمات ابری برای کلیه امکانات بدون نیاز به هیچ تجهیزات سخت افزاری، نرم افزاری و نیروی متخصص (سرور، نگهداری، پشتیبانی و ….)
 • مدیریت سیستم، به روزرسانی خودکار، پشتیبانی گیر خودکار،تنظیمات پایه سیستم، دسترسی کاربران و گروه‌ها، و ده‌ها قابلت پایه سیستم
 • مدیریت شعب، چارت سازمانی، برنامه ریزی جامع، مدیریت و تعریف شغلها، سمت ها و نقشها، مدیریت فرم‌های ثبت نام و الگو های تایید و ده‌ها قابلیت پایه تنظیمات شعب
 • مدیریت اعلان‌ها (نوتیفیکیشن)
 • محدودیت دسترسی کاربران درون و برون سازمانی بر اساس کاربران آنلاین است
 • مدیریت کاربران حقیقی و حقوقی (پروفایل)
 • مدیریت سایت و پورتال مشتریان و سایت ساز دسکتاپ تیم‌یار
 • اپلیکیشن اندروید مشتریان بدون لوگوی تیمچه
 • اپلیکیشن اندروید کارکنان فروشگاه
 • اپلیکیشن صندوق فروشگاه (Offline) ویندوز و اندروید
 • سازگار با مرورگرهای سیستم عامل IOS

یکی از خدمات جدید تیم‌یار که با نام تیمچه Store، در اردیبهشت ماه سال جاری وارد بازار شد، نیز بر بستر ابری، ارائه شده است. تیمچه Store، یک فروشگاه آنلاین یکپارچه است که به زودی جای خود را بین کسب و کارها و صنوف مختلف پیدا خواهد کرد، و خدمات نوینی را فراتر از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار، به طرفداران خود عرضه خواهد کرد.

تیمچه، با برخورداری از تمامی مزیت‌های بالا، به راحتی از طریق یک سیستم عادی مانند تلفن همراه هوشمند و یا تبلت قابل استفاده است و امکان کنترل تمامی امور کسب و کار را فراهم می‌کند.

 

با خبرنامه تیم‌یار، همراه ما باشید.