همانطور که در خبرهای قبلی درباره فروشگاه آنلاین تیمچه store به طور کامل صحبت شد، تیمچه  Store یک فروشگاه آنلاین یکپارچه است و با هدف صرفه جویی در زمان و سهولت دسترسی به تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل حسابداری، انبار و کنترل موجودی، فروش حضوری و آنلاین، خرید و تدارکات، سایت، مدیریت ارتباط با مشتری ، اطلاع رسانی و از همه مهمتر گزارش‌های تحلیلی و هوش تجاری، طراحی و ارائه شده است و مورد استفاده صاحبان مشاغل کوچک فروشگاهی و صنوف مختلف قرار می‌گیرد.

 

 

تیمچه store فروشگاهی تحت وب است که در دسته خدمات ابری تیم‌یار قرار گرفته و به همین دلیل، فضایی کامل و یکپارچه را با هزینه پایین در حوزه خرید و استقرار و همچنین پشتیبانی، به صاحبان کسب و کارهای کوچک هدیه می‌دهد و قابلیت راه اندازی فروشگاه آنلاین را بدون وابستگی به هیچ بازار مجازی و تحت برند فروشگاه برای مشتریان فراهم می‌آورد و فروشگاه را بی نیاز از استفاده از دیگر نرم افزار‌ها خواهد کرد.

لازم به ذکر است؛ تیمچه به راحتی از طریق یک سیستم عادی مانند تلفن همراه هوشمند و یا تبلت قابل استفاده است و امکان کنترل تمامی امور کسب و کار را به آسانی فراهم می‌کند.

در این خبر قصد داریم، اولین صنوفی که از این فروشگاه آنلاین در هفته نخست ارائه تیمچه store، استقبال کرده‌اند را معرفی کرده و دلایل انتخاب تیمچه را توسط این عزیزان، بیان کنیم.

اعضای جدید تیمچه از صنوف گل فروشی و تجهیزات جانبی موبایل هستند.

اعضای جدید برای بهبود روند فروش آنلاین و حضوری، مدیریت محصول، انبار و حسابداری به دنبال نرم افزاری جامع و یکپارچه و در عین حال مقرون به صرفه بودند که پس از تحقیق و بررسی و جلسه حضوری با مدیران تیم‌یار، فروشگاه آنلاین تیمچه را به عنوان بهترین گزینه، انتخاب و خریداری کردند.

شرکت تیم‌یار، ورود اعضای جدید را به خانواده تیم یار ارج می‌نهد و آرزوی پیشرفت روز افزون برای این عزیزان دارد.